Rastgele Yazı

12 Mayıs 2017 Survivor Araba Ödülünü Kim Kazandı? (Hangi Takım Kazandı)

12 Mayıs 2017 Survivor Araba Ödülünü Kim Kazandı? (Hangi Takım Kazandı)

Tv8 ekranlarında Survivor fırtınası esmeye devam ediyor. Acun Ilıcalı Survivor 2017 yarışmasında adeta kendini aştı ve son oynanacak ödül oyununda kazanan takımın her yarışmacısına birer araba vereceğini açıkladı. Survivor 2017 yarışması 12 mayıs 2017 tarihli yeni bölümde 12 Mayıs 2017 Survivor Araba Ödülünü Kim Kazandı? (Hangi Takım Kazandı) ile ilgili detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

12 Mayıs 2017 Survivor Araba Ödülünü Kim Kazandı? (Hangi Takım Kazandı)

Acun Ilıcalı Survivor 2017 yarışmasında adeta kendini aştı ve son oynanacak ödül oyununda kazanan takımın her yarışmacısına birer araba vereceğini açıkladı. Survivor 2017 yarışması 12 mayıs 2017 tarihli yeni bölümde 13 Mayıs 2017 Survivor Araba Ödülünü Kim Kazandı? İşte Detaylar;

Survivor 2017 Büyük Araba Ödülünü Kim Kazandı?

Survivor 2017 yarışması bu sene adeta yeri göğü inletti desek yalan olmaz. Acun Ilıcalı Survivor 2017 yarışmasında adeta kendini aştı ve son oynanacak ödül oyununda kazanan takımın her yarışmacısına birer araba vereceğini açıkladı.. Yarışmacıların hayallerini süsleyen Kia marka jeepler yarış alanına toplu olarak getirildi ve herkesin dibi düştü adeta.

13 Mayıs 2017 Survivor Araba Ödülünü kazanan takım

Survivor Araba Ödülünü Kim Kazandı? (Hangi Takım Kazandı)

Son oynanan ödül oyununda Survivor’da nefes kesen bir yarışma ile dün akşam ödül oyunu sahne aldı. Yarışmanın iki etap halinde oynanacağını duyuran Acun Ilıcalı, 10 olan kazanacak. Beraberlik olursa, 5’te bitecek bir bayrak yarışı yapılacak. Diyerek yarışmanın kurallarını açıkladı. 12 Mayıs 2017 cuma akşamı oynanan ödül oyunu’nun ilk etabını ünlüler takımı 10-7 kazandılar. Ancak herşey bitmiş değil.

13 Mayıs 2017 Survivor Araba Ödülünü Kim Kazandı? (Hangi Takım Kazandı)

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Büyük araba ödülü için ödül oyunu 2 tur halinde oynanacak. ilk turu ünlüler takımı kazandı. 12 Mayıs 2017 cuma akşamı araba ödülü için 2.tur oynanacak. Eğer Araba Ünlüler takımı bu seti de kazanırsa arabalarına kavuşacaklar.

 

13 Mayıs 2017 Survivor Araba Ödülünü kim kazandı

Ben her ne kadar Ünlüler takımını tutuyor olsam da Büyük araba ödülünü Gönüllüler’in kazanmasını isterim şahsen. Çünkü Ünlüler adı üstünde Ünlü.. O arabaları alacak parayı her zaman kazanabilirler ancak Gönüllüler takımının yarışmacıları bu fırsatı her zaman yakalayamayabilirler. O yüzden benim şahsi kanaatim Gönüllüler takımının kazanması yönünde..

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*