Rastgele Yazı

18 Mart 2018 MSÜ sınavı yorumları ve Cevapları

18 Mart 2018 MSÜ sınavı yorumları ve Cevapları

18 Mart 2018 MSÜ sınavı yorumları ve Cevapları binlerce öğrenci yaklaşık 135 dakikada 120 soruya doğru cevap vermek için ter döktü. Peki MSÜ sınavı soru ve cevapları nasıldı, MSÜ sınavı temel matematik, MSÜ sınavı Türkçe soru ve cevapları nasıldı?

18 Mart 2018 MSÜ sınavı yorumları ve Cevapları

2018 Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı sona erdi. Şimdi binlerce öğrenci gözünü ÖSYM’den gelecek MSÜ sınavı soru ve cevaplarına çevirdi. Bugün saat 10.15’te başlayan ve 135 dakika süren MSÜ sınavı çıkmış sorular ve 18 Mart MSÜ soru ve cevap anahtarı ÖSYM sayfası ile aynı anda haberimizde olacak. MSÜ sınav sonuçları ise 12 Nisan’da  ÖSYM sınav sonuç sorgulama sayfasında erişime açılacak.

MSÜ SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK

Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavında  adaylara, ortaöğretim düzeyinde, beş seçenekli çoktan seçmeli 120 sorudan oluşan bir test uygulandı. Test, tek kitapçık halinde adaylara verilecek, adaylar cevaplarını cevap kağıdına işaretleyeceklerdir. Sınava girecek adayın yüzü, kimlik tespitini sağlayacak biçimde açık olmalıdır. 18 Mart günü gerçekleşen MSÜ sınava ait sonuçlar ise 12 Nisan 2018 Perşembe günü adayların erişimine açılacak.

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*