Rastgele Yazı

19 Mayıs Adını Sen Koy 175.Bölüm Fragmanı Özeti

19 Mayıs Adını Sen Koy 175.Bölüm Fragmanı Özeti

Adını Sen koy dizisi 19 Mayıs Cuma günü yeni bölümü olan 175.bölümü ile ekranlara gelecek. Cuma günü yayınlanacak olan 175.bölümü ile sezon finali yapacak olan Adını Sen Koy dizisi’nin 175.Bölüm Fragmanı Özeti ile ilgili sizleri biraz bilgilendirelim..

19 Mayıs Adını Sen Koy 175.Bölüm Fragmanı Özeti

19 Mayıs Cuma günü yeni bölümü olan 175.bölümü ile ekranlara gelecek. Cuma günü yayınlanacak olan 175.bölümü ile sezon finali yapacak olan Adını Sen Koy dizisi’nin 175.Bölüm Fragmanı Özeti ile ilgili merak ettikleriniz haberimizin devamında ..

19 Mayıs Adını Sen Koy 175.Bölüm Fragmanı Özeti

Adını Sen Koy 175.Bölüm Fragmanı Özeti

Adını Sen Koy 175.Bölüm Fragmanı Özeti Bildiğiniz gibi Zehra ve Ömer millete karşı bir evlilik oyunu oynuyorlardı, Ancak Zehra artık yavaş yavaş bu durumdan rahatsız olmaya başlıyor ve Ömer de bu oyunun gerçeğe dönmesi için ileriye dönük ciddi adımlar atmak üzere harekete geçmeyi planlamaktadır. 19 Mayıs Adını Sen Koy 175.Bölüm Fragmanı Özeti

19 Mayıs Adını Sen Koy 175.Bölümde neler olacak

Adını Sen Koy 175.Bölüm Tüyoları 19 Mayıs 2017

Ömer Zehra’ya bir pırlanta yüzük alır. Ömer Alev’in ince ince laf sokmalarına daha fazla dayanamyıp hem Aleve cevabını verir hemde Zehra’ya çok hoş bir pırlanta yüzük alır. Zehra’nın ise hala kafası karışıktır. Eğer gerçekten Ömer ile evlenirse bunu gerçeği nasıl açıklayacaktır ailesine.

Adını Sen Koy 175.Bölümde Ömer Aşkını itiraf ediyor

19 Mayıs Adını Sen Koy 175.Bölüm Fragmanı Özeti

Bir türlü Zehra’ya olan aşkını cesaretini toplayıp da itiraf etmeyi beceremeyen Ömer ise hala Zehra’ya ona aşık olduğunu söyleme derdindedir; ancak bu hafta ne yazık ki bu itiraf gelemeyecek ve haftaya kalacaktır.

19 Mayıs Adını Sen Koy 175.Bölümde Neler Olacak? Hiç boşuna beklemeyin sevgili takipçiler. Ömer salağı yine Zehra’ya olan aşkını itiraf etmeyecek.. Çatlatacak bu adam bizi orta yerimizden :):)Ömer ise Zehra’ya yüzüğü verecek ancak bu yüzüğe aşk itiraflarını ekleyemeyecektir. Yüzüğü gerçekten mi yoksa oynadıkları oyun için mi parmağına taktığını anlayamayan Zehra artık Ömer’den gelecek bir aşk itirafına hazırdır.

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*