Rastgele Yazı

19 Yarışması Çağlar Ne Kadar Kazandı? Çağlar PATIR Kimdir?

19 Yarışması Çağlar Ne Kadar Kazandı? Çağlar PATIR Kimdir?

Kanal D ekranlarında yayınlanan 19 yarışmasında bir yarışmacı vardı ki herkesin dikkatini çekmeyi başardı. 19 Yarışması son bölümde 500.000 tl lik ödülü kazanarak ismini final koltuğuna yazdıran bedensel engelli bir genç olan Çağlar Ne Kadar Kazandı? Çağlar PATIR Kimdir?

19 Yarışması Çağlar Ne Kadar Kazandı? Çağlar PATIR Kimdir?

Bedensel engelli bir yarışmacı olan Çağlar Patır, fiziksel durumundan olsa gerek çocukluk döneminde fazla sosyal bir kişi olamamış ve bu nedenle kendisini kitap okumaya adamış diyebiliriz. Çağlar çok sosyal bir insan olmadığı için çok okuyan bir çocuk olmuş ve hep annesi bu kadar bilgi nerede işine yaracak sorusuna bir gün gelir işe yarar demiştir.

19-Yarışması-Çağlar-Kaç-TL-KAZANDI

Kanal D 19 Yarışması Çağlar Patır Kimdir?

Süper Bulmaca ve Ben Bu İşte Ustayım gibi yarışmalara da katılan Çağlar Patır 19 yaşında gencecik ve bilgi yüklü bir arkadaşımız. Yarışmadan kazandığı para ile babasının adını taşıyan ve kendisi gibi dezavantajlı  çocukların çok iyi bir eğitim almasını sağlayarak üst seviye insanlar olmalarını sağlayacak bir eğitim kurumu yaptırmayı planlıyor.

kanal d-19 yarışması engelli-Çağlar-PATIR-Kimdir

19 Yarışması Çağlar Ne Kadar Kazandı?

Çağlar 10 haziran cumartesi akşamı 500.000 TL’nin sahibi oldu. Çağlar’ın 17 haziran cumartesi akşamı yeni rakibi Doruk olacak. Son 9 bölümdür yarışmada kalmayı başaran Doruk Üniversite sınavına hazırlanan çok genç bir arkadaşımız. Bakalım 17 Haziran 2017 akşamı Doruk ile Çağlar’ın kapışmasında 600.000 tl lik ödülü kim kazanacak..

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*