Rastgele Yazı

2019’da Başlayacak Dizilerin Güncel ve Tam Listesi

2019’da Başlayacak Dizilerin Güncel ve Tam Listesi

2019’da Başlayacak Dizilerin Güncel ve Tam Listesi takipçilerimiz tarafından sürekli tarafımıza iletilen konular arasında önemli bir yer tutuyor.. Bildiğiniz üzere son dönemlerde gerek ekonomik sıkıntılar,gerekse oyuncuların yetersiz performansları nedeni ile yerli diziler artık pek de uzun ömürlü olmuyor.. Böylesi ortamda 2019-2020 sezonunda diziler için pekde parlak görünmüyor diyebiliriz..

 

son dönemlerde gerek ekonomik sıkıntılar,gerekse oyuncuların yetersiz performansları nedeni ile yerli diziler artık pek de uzun ömürlü olmuyor.. Dizi anlaşmalarının 6 bölüme kadar düşmesi yapımcıları iyice sıkıntıya sokmaya başladı diyebiliriz..Böylesi ortamda 2019-2020 sezonunda diziler için pekde parlak görünmüyor denebilir.

2018 – 2019 sezonuna başlarken yaklaşık 60 dizi ekranlarda yer alsa da bunlardan sadece 15 tanesi şu an ekranda kalmayı başardı. Önceki sezonlarda sözleşmeler 10 – 13 bölüm civarındayken bu sayı 6 bölüme kadar düştü.

2019’da Başlayacak Dizilerin Tam Listesi

Bu yazımızda sizler için 20109 yılında başlayacak ve gösterime girecek yeni dizilerin tam listesini güncel olarak derlemeye çalışacağız sevgili takipçilerimiz..

 

Rumi Dizisi

Önümüzdeki senenin en çok merak edilen yapımlarından ilki hiç kuşkusuz Rumi dizisi olacak gibi görünüyor. Kurtlar vadisi dizisi ve serinin çekilen muhtelif adlardaki dizileri ile yakından tanıdığımız Necati Şaşamaz’ın başrolünde oynayacağı Rumi dizisi Necati Şaşmaz’ın firması Pana Film tarafından çekilecek. Necati Şaşmaz tarafından duyurulan projede Mevlana’nın hayatı ve Şems Tebrizi ile geçen seneleri anlatılacak. Necati Şaşmaz bu projede Şemn karakterini kendisinin canlandırmak istediğini de açıkladı.

Suyun Hafızası

Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Suyun Hafızası dizisi zengin oyuncu kadrosu ile göz dolduruyor diyebiliriz. Başrollerinde Bergüzar Korel ve Kaan Urgancıoğlu’nun yer alacağı projenin 2019 başlarında ekranlarda olması bekleniyor.

Nöbet

Yapım ve Yönetimini Necati Şaşmaz’ın üstlendiği Nöbet dizisi Pana Film’in diğer yapımlarından bir tanesi olarak merakle beklenenler kategorisindeki üst sıralarda yerini koruyor sevgili dizi severler.

Başrollerde yer alacak oyuncular ise Orçun Kaptan, Ali Sürmeli, Ertan Saban ve Yurdaer Okur olarak açıklandı.

Organizasyon Bizim İşimiz

Ekranların en komik ikililerinden olan Ahmet Kural ve Murat Cecir’de uzun bir aranın ardından ekranlara dönüyor.

Organizaysın Bizim İşimiz adlı projenin çalışmaları tam gaz devam ediyor. Selçuk Aydemir’in senaryosunu kaleme alacağı dizi 2019 yılında ekranlardaki yerini alacak.

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*