Rastgele Yazı

25 Ocak 2018 Perşembe Reyting Sonuçları

25 Ocak 2018 Perşembe Reyting Sonuçları

25 Ocak 2018 Perşembe Reyting Sonuçları Reyting savaşlarının son hız devam ettiği ve dizilerin arka arkaya final yaptıkları tv dünyasında 25 Ocak 2018 Perşembe Reyting Sonuçları ile ilgili sizleri bilgilendirelim.

25 Ocak 2018 Perşembe Reyting Sonuçları

25 Ocak 2018 Perşembe günüv ekranlara gelecek ve reyting savaşı yaşanacak diziler arasında;Atv de Kanatsız Kuşlar, Foxtv de Bizim Aile, Showtv de yeni başlayacak olan Yuvamdaki Düşman, Startv de Siyah İnci, Kanald de Vatanım Sensin ve Trt1 de Mehmetçik Kutül Amare dizileri var sevgili takipçiler.

25 Ocak 2018 Perşembe Reyting Sıralaması

25 Ocak 2018 Perşembe gününün en favori dizilerinden bir tanesi Bizim Aile dizisi olacak hiç kuşkusuz. Geçtiğimiz haftalarda reyting sıralamalarında üst sıralarda yer almayı başaran Bizim Aile dizisi 25 Ocak 2018 Perşembe günü‘nün yine favori dizisi olacak gibi görünüyor. Ancaaaakk artık unutmayalım ki Bizim Aile dizisinin çok güçlü bir rakibi var. 25 Ocak 2018 Perşembe Günü’nün favori dizileri arasına girmeyi başaran ve Trt1 de yayına başlayan Mehmetçik Kutül Amare dizisi..

Geçtiğimiz hafta reyting sıralamasında Geçen hafta 7 üzerinde aldığı reytingle 2. sırada yer alan Kutül Amare 25 ocak perşembe günü reytingini artıracak mı yoksa düşüş mü yaşayacak merak bekleniyor.

25 Ocak 2018 Perşembe Reyting Sonuçları Kim 1.Oldu

25 Ocak 2018 Perşembe Reytingleri Atv de devam eden Kanatsız Kuşlar dizisi ise son aylarda oldukça başarılı ve genellikle 2. sırada yer alıyordu. Ancak yeni dizilerden sonra Kanatsız Kuşların başarısı ve reytingi düşmeye başladı. 25 Ocak reyting sonuçlarında Kanatsız Kuşlar’ın 3. olmasını tahmin ediyoruz. Bakalım gerçek sonuçlar nasıl olacak?

25 Ocak 2018 Perşembe Günü Reytingleri

Kanal d de devam eden Vatanım Sensin dizisi kurtuluş mücadelesi yıllarını ele alan tarihi bir dönem dizisi. Ancak geçen hafta Mehmetçik Kutül Amare başlaması ile adeta tüm tarih severler bu diziyi izledi. Vatanım Sensin reytinglerde bozguna uğrayarak 8. sıraya düştü. Vatanım Sensin gibi bir dizinin bu düşüşü kalıcı olur mu?

  • Yazıyı Beğendin mi?  1

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*