Rastgele Yazı

Adem Kılıççı kimdir? Survivor yarışmacısı Adem Kılıççı, bu hafta elenecek mi?

Adem Kılıççı kimdir? Survivor yarışmacısı Adem Kılıççı, bu hafta elenecek mi?

Adem Kılıççı kimdir? Survivor yarışmacısı Adem Kılıççı, bu hafta elenecek mi?

survivor adem kılıçcı

survivor adem kılıçcı

Adem Kılıççı kimdir? Survivor yarışmacısı Adem Kılıççı, bu hafta elenecek mi? Adem Kılıççı, Türk boksör 2004 Dünya Boks Şampiyonası’nda gümüş madalya aldı. Şikago’nun ev sahipliğini yaptığı 2007 Dünya Amatör Boks Şampiyonası’nda bronz madalya elde etti.

survivor adem kılıçcı

survivor adem kılıçcı

TV8 Ekranlarının reytingleri alt üst eden yarışma programı Survivor 2017’nin 4 Nisan 2017 tarihli yeni bölümü’nde eleme heyecanı yaşanacak. Ünlüler ve Gönüllüler takımından 2 şer kişinin eleme adayı olarak belirlendiği Survivor 4 Nisan 2017 tarihli yeni bölümde Kim elendi Video konumuz ile birlikteyiz.

Survivor 4 Nisan 2017 Kim Elendi Video

Survivor 2017’nin 4 Nisan 2017 tarihli yeni bölümü‘nde eleme heyecanı yaşanacak. Ünlüler ve Gönüllüler takımından  şer kişinin eleme adayı olarak belirlendiği Survivor 4 Nisan 2017 tarihli yeni bölümde Elenen ve hayallerine veda edecek isim kim olacak? Erdi, Berna, Sabriye ve Adem Hangisi elenen isim olacak? İşte Detaylar;

Survivor 4 Nisan 2017 elenen kim oldu

Survivor 2017’nin 04.03.2017 tarihli yeni bölümünde yine bir ada konseyi ve eleme heyecanı yaşanacak. Son oynanan 2 dokunulmazlık oyunundan birini ünlüler takımı, diğerini ise Gönüllüler takımı kazanmıştı. Oldukça gergin ve heyecanlı geçen Dokunulmazlık oyunları sonrasında hem kazanan hem de kaybeden takım oyuncuları arasında gerginlik hat safhaya ulaştı.

Survivor 4 Nisan 2017 son bölümde kim elendi

Survivor 4 Nisan 2017 Kim Elendi? Ada Konseyinde Neler Oldu?

Survivor 4 Nisan 2017 Kim Elendi? Ada Konseyinde Neler Oldu?Survivor 2017’nin son ada konseyinde yarışmacılar adeta birbirlerine kılıçları çektiler. Hem Ünlüler hem de Gönüllüler takımının yarışmacıları adeta birbirlerine girdiler. Gönüllüler takımından Erdi ve Berna Elenme adayı olarak potaya girmişlerdi. Survivor 4 Nisan 2017 Kim Elendi Erdi arkadaşlarının oyları ile, Berna ise Dokunulmazlık sembolünü kazanan Ogeday tarafından eleme adayı olarak belirlenmişti. Arkadaşlarının performansları kriter olarak Berna’yı yazdıklarını söylemelerine sinirlenen Erdi ile özellikle Tuğçe arasında son derece gerilimli anlar yaşandı.

Survivor 4 Nisan 2017 kim elendi video

Survivor 4 Nisan 2017 Kim Elendi? Elenen Kim Oldu?

Survivor 4 Nisan 2017 Kim Elendi? Elenen Kim Oldu Survivor 2017 de son yaşanan ada konseyinde Ünlüler takımından Sabriye arkadaşlarının oyları ile elenme adayı olarak belirlenirken, dokunulmazlık sembolünü kazanan Serhat Akın ise Ademi eleme potasına koydu. Survivor 4 Nisan 2017 Kim Elendi Video Daha öncesinde Serhat Akın ile Adem arasında yaşanan bir tartışmada Adem Serhat Akına Alman erkeği demişti ve Serhat Akın bu duruma çok içerlemiş olacak ki, bu durumu kabullenemediğini ve zayıf noktasından vurulduğunu söyleyerek Adem’in ismini eleme adayı olarak potaya soktu

Survivor 4 Nisan 2017 sabriye elendi şok şok

Survivor 4 Nisan 2017 Kim Elendi Video

Survivor 4 Nisan 2017 tarihli yeni bölümde Survivor 2017 den elenerek yarışmaya ve hayallerine veda edecek isim belli olacak. Elenme adayları ise Ünlüler takımında Sabriye ve Adem olurken Gönüllüler takımında Berna ve Erdi eleme potasındaki isimler..

 

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*