Rastgele Yazı

Adı Efsane Tarık (Erdal Beşikçioğlu) Neden Diziden Ayrılıyor?

Adı Efsane Tarık (Erdal Beşikçioğlu) Neden Diziden Ayrılıyor?

2017 yılı başlarında Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan Adı Efsane dizisi’nden şok bir ayrılık kararı geldi. Kanal D yapımcıları Adı Efsane dizisi’nde Tarık karakterini canladıran Erdal Beşikçioğlu ile yollarını ayrıma kararı aldı. Adı Efsane Tarık (Erdal Beşikçioğlu) Neden Diziden Ayrılıyor? Adı Efsane Tarık (Erdal Beşikçioğlu) Diziden Ayrılacak mı? İşte Detaylar;

Adı Efsane Tarık (Erdal Beşikçioğlu) Neden Diziden Ayrılıyor?

2017 yılının ocak ayında Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan Adı Efsane dizisi’nden şok bir ayrılık kararı geldi. Kanal D yapımcıları Adı Efsane dizisi’nde Tarık karakterini canladıran Erdal Beşikçioğlu ile yollarını ayrıma kararı aldı. Peki Adı Efsane Tarık (Erdal Beşikçioğlu) Neden Diziden Ayrılıyor? Detayları yazımızın devamında;

Adı Efsane Tarık (Erdal Beşikçioğlu) ayrılacak mı

Adı Efsane Tarık (Erdal Beşikçioğlu) Diziden Ayrılacak mı?

Adı Efsane dizisi reytingleri çok yüksek olmamasına rağmen özellikle sosyal medyada çok fazla konuşulan diziler arasında geliyor. Dizinin reytingler son zamanlarda 3.0 lara kadar gerilemiş olmasına rağmen halen yayında olmasının tek bir sebebi var o da şu ki; Adı Efsane dizisi başka bir yapım şirketinin dizisi olmuş olsa Kanal D yönetimi çoktan dizinin fişini çekmişti fakat Adı Efsane dizisi Kanal D iç Yapımlara ait bir dizi olması sebebi ile Kanal D diziyi yayından kaldırmak yerine köklü değişikliklere gitme kararı almış gibi görünüyor.

Adı Efsane Tarık (Erdal Beşikçioğlu) neden ayrılıyor

Adı Efsane Tarık (Erdal Beşikçioğlu) Diziden Neden Ayrılıyor?

Adı Efsane dizisi aslında tam bir yaz sezonu gençlik dizisi konseptinde hazırlandı. Bu anlamda dizinin senaryosunda köklü değişikliklere gidilerek Adı Efsane dizisi yaz sezonunda yeni bir senaryo çalışması yapacak ve tam bir gençlik dizisi konsepti ile karşımıza çıkacak gibi görünüyor..

Adı Efsane Tarık (Erdal Beşikçioğlu) öldü mü

Adı Efsane Tarık (Erdal Beşikçioğlu) Neden Diziden Ayrılıyor?

Evet gelelim işin asıl civciv li noktasına:) kulağımıza gelen bilgilere göre Adı Efsane Tarık (Erdal Beşikçioğlu) diziden ayrılacak. Fakat biz bu ayrılışın nedeni olarak Erdal beşikçioğlu‘nun isteği değil, Kanal D yönetiminin isteği olduğu kanaatindeyiz. Yeni senaryoda ise  Tarık karakteri odak noktadan çıkarılır ve yerine yeni genç simler dahil edilirse Erdal Beşikçioğlu diziden kolaylıkla çıkarılabilir diye düşünüyorum..

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*