Rastgele Yazı

Adını Sen Koy 16 Ekim Pazartesi 196. Bölüm Fragmanı ve Tüyoları

Adını Sen Koy 16 Ekim Pazartesi 196. Bölüm Fragmanı ve Tüyoları

Adını Sen Koy 16 Ekim Pazartesi 196. Bölüm Fragmanı ve Tüyoları ile bu yazımızda sizlerle birlikte olacağız. Star Tv’nin sevilen günlük dizileri arasında yer alan Adını Sen Koy 16 Ekim pazartesi günü  196.Bölümü ile ekranlara gelecek. Geçtiğimiz haftalarda Salim Bey’in kızı Zehra’nın kendisinden sakladığı gerçeği öğrenmesiyle Zehra sürekli babası ve biricik Ömer’i arasında sıkışıp kalmıştı.

Adını Sen Koy’un 16 Ekim Pazartesi günü ekranlara gelecek olan bölümünde ise Salim Ömer’in azmi ile bu ilişkiye evet diyecek. Adını Sen Koy’un 16 Ekim Pazartesi günü ekranlara gelecek olan  196. bölümünde neler yaşanacağı ile ilgili detaylar haberimizin devamında…

Adını Sen Koy 16 Ekim Pazartesi 196. Bölüm Fragmanı ve Tüyoları

Adını Sen Koy 196. Bölüm Fragmanı ve Tüyoları;Salim Bey Ömer’e kızını terk etmesi için para bile vermişti. Bu ilişkinin para üzerine kurulduğunu düşünen Salim’e Ömer Zehra’yı çok sevdiği cevabını verse de Salim ikna olmamıştı.

Adını Sen Koy 16 Ekim Pazartesi 196. Bölüm Fragmanı Bu bölümde ise Salim Ömer’in Zehra’ya olan aşkına inanıp bu ilişkinin devamı için büyük bir adım atılmasını sağlar ve akşama gelip kızı Zehra’yı Allahın emri ile istemelerini söyler.

Adını Sen Koy 196. Bölüm Tüyoları (16 Ekim Pazartesi)

Adını Sen Koy 196. Bölüm’de Neler Olacak Zehra babası ile daha önce bir ayrılık yaşadığı için bir kez daha onu kaybetmek istemez ve Ömer’den ayrılmak istediğini söyler.Ömer de Zehra’nın bu kararına saygı duymaktadır.16 Ekim 2017 Adını Sen Koy 196. Bölüm Çünkü Ömer Zehra’nın kendisini sevdiğini ama Babasını da kaybetmek istemediğini biliyordur.Bunun için Zehra’ya kendisini üzmemesi gerektiğini söyler.

Adını Sen Koy 196. Bölüm

16/10/2017 Adını Sen Koy Yeni Bölüm Tüyoları Daha sonrasında ise Salim bey ile tekrardan konuşmaya giderek onu ikna etmeye çalışır.Sizce Ömer Salim bey’i ikna edebilecek mi ? Öte yandan Şükran Zehra’nın neden bu kadar durgun olduğunu anlamıştır. Adını Sen Koy Yeni Bölüm Tüyoları Zehra’yı kaybetmek istemeyen Ömer Salim bey’i ikna etmek için elinden gelenin fazlasını yapması gerektiğini farkındadır.Son olarak ise Sabah Mafya sorununu çözmek için başka formüller denemeye çalışır

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*