Rastgele Yazı

Adını Sen Koy 171.-175.Bölüm Tüyoları ve Özeti

Adını Sen Koy 171.-175.Bölüm Tüyoları ve Özeti

Trt1 ekranlarında yayınlanan ve sevilen dizi Adını Sen Koy’da yaşanan yeni gelişmeler izleyenleri ekranları başına kilitlemeye devam ediyor.  Adını Sen Koy 171.-175.Bölüm Tüyoları ve Özeti ile ilgili merak ettiğiniz soruların cevaplarını haberimizin devamında bulabilirsiniz…

Adını Sen Koy 171.-175.Bölüm Tüyoları ve Özeti

Adını Sen Koy‘da yaşanan yeni gelişmeler izleyenleri ekranları başına kilitlemeye devam ediyor.  Adını Sen Koy 171.-175.Bölüm Tüyoları ve Özeti ile ilgili merak ettiğiniz soruların cevaplarını yazımızın devamında bulabilirsiniz..

Adını Sen Koy 171.bölüm

 Adını Sen Koy 171.-172.Bölüm Fragmanı ve Özeti 

 Adını Sen Koy 171.-172.Bölümde Neler Olacak? Ömer’in tek amacı  Alev’i uzaklaştırmak olduğu için Müzeyyen Hanım ile konuşmaya gidecek fakat Müzeyyen Hanım Ömer’in bu yaklaşımını hiç hoş karsilamayacaktir. Ikili iliskiler tekrar gerilimli bir hal alacak. dizifragmansitesi.com

Adını Sen Koy 171-175.bölüm fragmanı ve özeti

Adını Sen Koy 171.-172.Bölümde Tüyoları Alev Müzeyyen Hanım’ı kendi çıkarları doğrultusunda yönlendirmeye çalışacak.  Adını Sen Koy Yeni Bölümde Alev’in Müzeyyen Hanım ile yapacağı konuşmalarda kendisini sütten çıkmış melek gibi masum göstererek, Zehra’yı hedef gösterecek.

 Adını Sen Koy 173.-174.Bölüm Fragmanı ve Özeti 

Adını Sen Koy 173.-174.Bölüm Özetinde Müzeyyen Hanım Alev’in dolduruşu ile bütün oklarını Zehra’ya çeviriyor. Adını Sen Koy 173.Bölümde Müzeyyen hanımın Zehra’ya saldırması ile şaşkınlığa uğrayan Zehra, masum olduğunu ispatlamaya çalışıyor.Adını Sen Koy 174.Bölüm Tüyoları Ömer, Zehra’nın yanında durmaya ve onu desteklemeye devam ediyor. Ömer’in Zehra’yı desteklemesi Alev’i git gide sinirlendirecek ve Zehra’ya karşı yeni komplolar planlayacak.

Adını-Sen-Koy-16-mayıs-fragmanı-özeti

Adını Sen Koy 171.-175.Bölüm Tüyoları ve Özeti

Adını Sen Koy 171.-175.Bölüm Tüyoları önümüzdeki hafta yeni bölümlerde neler yaşanacak? Final bölümü yaklaşırken dizide Alev’in entrikaları bitmek bilmiyor.Adını Sen Koy 171.-175.Bölüm Özeti Alev’in entrikalarını gerçekleştirmek için Ömer’i kullanmaya çalışıyor. Müzeyyen Hanım ile ilişkileri istediği yöne sokabilmek için Ömer’in zaaflarını kullanmaktan çekinmiyor.

 

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*