Rastgele Yazı

Adını Sen Koy 19 Ekim Perşembe 199.Bölüm’de Neler Olacak? (Kız İsteme Töreni)

Adını Sen Koy 19 Ekim Perşembe 199.Bölüm’de Neler Olacak? (Kız İsteme Töreni)

Adını Sen Koy 19 Ekim Perşembe 199.Bölüm’de Neler Olacak? (Kız İsteme Töreni)

Adını Sen Koy 199. Bölüm Özeti 19 Ekim Perşembe Ömer’in ilk kız isteme girişimi tek başına gelip Salimin karşısına geçmesinden dolayı hüsranla sonuçlanmıştır. Örf ve ananeleri hiçe sayan bu tutumu bizde şiddetle kınıyoruz Ömer bey.. Holding patronu olabilirsin ama seninde öğrenmen gereken işler var demekki ? Ömer Salim’in isteklerini gelenek göreneklere göre kız istemesi gerektiğini öğrenince bunları yerine getirmek için kolları sıvar.

Adını Sen Koy 19 Ekim Perşembe 199.Bölüm’de Neler Olacak?

Adını Sen Koy 199.Bölüm Tüyoları Artık Zehraya kavuşmasına ramak kala yeni bir hata yapmak istemez. Bu kez çok özenli davranacak ve hata yapmamaya çalışacaktır. Ömer, Salim’im gönlünü kazanmak için harekete geçer. Ailesinden kimi yanına almalıydı diye düşünür ve kararını verir? Bu sırada Asya’yı kıramayan Zehra, Salim’in de onay vermesiyle Ömerin yanına takılıp Konağa gelir. Adını Sen Koy 19/10/2017 Fragmanı özeti Zehra konakta Asya ile güzel vakit geçirir. Ne var ki eve dönme vakti geldiğinde Asya Zehra’yı bırakmak istemez.. Oysa babası mutlaka dön demişti Zehraya.

Adını Sen Koy 199.Bölüm Fragmanı ve Kız isteme Töreni

Adını Sen Koy yeni bölüm tüyoları Zehra konakta ne yapacağını şaşırır. Babasının emri ve Asya’nın isteği arasına sıkışan Zehra’nın imdadına bir telefon yetişir. Diğer taraftan Kerem ve Sabah sahneleri hepimizi bunaltmaya başladı. Sabah kendisini mafyanın elinden kurtaran Kerem’in bitmek tükenmek bilmeyen istekleri karşısında artık iyice yorulmuş ve bıkmıştır.

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*