Rastgele Yazı

Adını Sen Koy 270. Bölüm Özeti (26 Ocak Cuma)

Adını Sen Koy 270. Bölüm Özeti (26 Ocak Cuma)

Adını Sen Koy 270. Bölüm Özeti (26 Ocak Cuma) Ekranların sevilen ve büyük ilgi ile izlenen gündüz kuşağı dizilerinden olan Adını Sen Koy 270. Bölüm Özeti ve tüyoları ile sizlerle birlikteyiz. 26/02/2018 Cuma günü ekranlara gelecek olan haftanın finali bölümünde heyecan yine dorukta sevgili takipçiler. Adını Sen Koy 270. Bölüm  Haftanın Finali Özeti ve fragmanı‘nda oldukça gerilimli bir bölüm bizleri bekliyor olacak

Adını Sen Koy 270. Bölüm Özeti (26 Ocak Cuma)

Zehra’nın çilesi yine bitmek bilmiyor. Müge’nin dönüşü ile hayatı tehlikeye giren Zehra,bir yandan da Bahşende ile uğraşmak zorunda kalacak. Bahşende haftalar önce yaptığı planın işlemesi ve işe yaraması nedeni ile oldukça mutlu,gururlu ve sevinçlidir. Öyle ki Bahşende, Zehra’nın annesinin Salimde olmadığını çoktaaan öğrenmiştir.

Adını Sen Koy 270. Bölüm Tüyoları

Adını Sen Koy 270. Bölüm Tüyoları ve özeti Diğer yandan Ayşe kandırıldığı konusunda emin olsa da,Zehra en yakın arkadaşı olan Ayşe ile bu kadar uzaklaşmasından hoşnut değildir hali ile. Zehra bu olay sonrasında olayların iç yüzünü öğrenebilmek için Ömer’den boşanma ve konaktan ayrılma planından vazgeçer.. Bu noktada Zehra  Müge ile ilgili ne yapacağına bir türlü karar veremezken, çareyi Ayşe ile dertleşmekte bulur. Ayşe Zehra’nın kendisine yakınlaşmasından oldukça mutlu olur ve arkadaşına destek çıkar.

Adını Sen Koy 270. Bölüm Özeti (26 Ocak Cuma) Neler Olacak?

Adını Sen Koy 270. Bölüm Özeti (26 Ocak Cuma) Diğer yandan Ayşe ise Nihat’ın da o Cd yi aradığını hatırlar ve kendisinden gerçekleri sakladığı için Nihata oldukça kızgındır. Aklımıza takılan en büyük soru ise; Zehra gerçek ailesinin Salim olmadığını Bahşende’den mi yoksa başka birinden mi öğrenecek? Tabiki bunu öğreneceği kişinin Bahşende olmamasını diliyoruz:):)


 

 

 

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*