Rastgele Yazı

Adını Sen Koy (29 Ocak 2018) 271. Bölüm Özeti Fragmanı

Adını Sen Koy (29 Ocak 2018) 271. Bölüm Özeti Fragmanı

Adını Sen Koy 29 Ocak 2018 271. Bölüm Özeti Fragmanı Star Tv’nin reyting rekortmeni günlük dizisi  Adını Sen Koy’da yeni bir hafta başlıyor.Müge’nin geri dönüşü ile dizide yine aksiyon tavan yapmıştı. gün geçmiyor ki yeni bir aksiyonla karşılaşmasın. Birkaç bölümdür süren sessizliğin sakinligin ardından tekrar heyecan dolu sahneler yerini almaya başladı.. Şimdi size Adını Sen Koy 271. Bölüm Özeti‘ni aktaracağız. 271. Bölümde neler yaşanacak gelin hep beraber öğrenelim;

Adını Sen Koy (29 Ocak 2018) 271. Bölüm Özeti Fragmanı

Adını Sen Koy 271. Bölüm Özeti Döner dönmez iş başı yapan Müge önce Ayşe’yi kaçırdı ardından Zehra’nın neredeyse ölümüne neden oluyordu. Zehra ise gösterdiği kahramanlıkla hem Ayşe’nin hem Zehra’nın kalbini fethetmeyi başarmıştı.

Adını Sen Koy 271. Bölüm 29/01/2018 Yeni Bölüm Tüyoları  Özellikle geçen hafta herşeyi alt üst eden Ayşe’nin gerçekleri öğrenmesi Zehra’nın kahramanlığı ile çözüme kavuşmuş olacak. Kendisini kurtaran abisi ve karısının hem onu hemde birbirlerini ne kadar sevdiğini anlayan Ayşe sahte evlilik defterini kapatacak. Ayrıca Ayşe yargısız infaz yaparak Ömer ve Zehra’yı üzdüğü için pişmanlık duyacak.

Adını Sen Koy (29 Ocak 2018) 271. Bölüm Fragmanı

Adını Sen Koy (29 Ocak 2018) 271. Bölüm Fragmanı Mügenin bir anlık dikkatsizliğini kullanmak isteyen Zehra Müge‘nin üstüne atladı. Nefesler kesildi. Müge ve Zehra arasinda buyuk bir itis kakis oldu. Bu itis kakis sonunda bu defa düşme tehlikesi yaşayan kişi Zehra oldu. Adını Sen Koy 271. Bölüm Tüyoları ve Özeti Çatıdan tam düşmek üzereyken eliyle kenara tutundu. Ömer aceleyle Zehra’nın elinden yakaladi. Zorlanarakta olsa Zehra’yi çatının kenarından çıkardı ve kurtardı.

Adını Sen Koy 271. Bölüm Tüyoları ve Özeti

Adını Sen Koy 271. Bölüm 29 Ocak Pazartesi Tüyoları ve Özeti Zehra’nin başına bişey gelmesi ölmesi ya da başka bir durum dizinin seyrini ve olay akışını yavaslatirdi. Ayşe yaşadıklarını bu olayları nasıl atlatacak bilinmez ama Müge kolay kolay rahat birakmiycak gibi duruyor. Müge bölümde Çatıdan düşüyor vaziyette görunüyor

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*