Rastgele Yazı

Adını Sen Koy Ayşe ve Nihat Yurtdışına Gidecekler mi? Diziden Ayrılıyor mu?

Adını Sen Koy Ayşe ve Nihat Yurtdışına Gidecekler mi? Diziden Ayrılıyor mu?

Ekranların büyük ilgi ile takip edilen dizilerinden olan Adını Sen Koy’un yeni bölümünde heyecan yine dorukta sevgili dizi severler..Adını Sen Koy dizisinin yayınlanan son bölüm fragmanında Yaprak Durmaz’ın canlandırdığı Ayşe karakteri ve Aykut iğdelinin canlandırdığı Nihat karakteri diziden çıkacak mı ayrılacak mı soruları gündeme geldi.

Adını Sen Koy Ayşe ve Nihat Yurtdışına Gidecekler mi? Diziden Ayrılıyor mu?

Adını Sen Koy dizisinin yayınlanan son bölüm fragmanında Yaprak Durmaz’ın canlandırdığı Ayşe karakteri ve Aykut iğdelinin canlandırdığı Nihat karakteri diziden çıkacak mı ayrılacak mı soruları gündeme geldi. Peki neden böyle bir soru çıktı ortaya öncelikle o konuya değinelim biraz isterseniz.

 

Adını Sen Koy Ayşe ve Nihat Yurtdışına Gidecekler mi?

Adını Sen Koy Ayşe ve Nihat Yurtdışına Gidecekler mi? Jülide ile Ayşe’nin görüştüğünü öğrenen Ömer çok sert tepki göstererek anne demediği Jülide için kardeşi Ayşeye; o kadınla görüşmesini istemediğini ve bu düşüncesine de herkesin saygı göstermesi gerektiğini söyledi. Ancak Ayşe öyle düşünmüyordu ve bu yüzden çok üzülüp önce Konağı terk etti Daha sonra farklı bir eve yerleşmeyi falan düşünürken bir anda kendine yurt dışına gitmekle çözüm bulacağını düşündü.

Adını Sen Koy Ayşe ve Nihat Diziden Ayrılıyor mu?

Adını Sen Koy Ayşe ve Nihat Diziden Ayrılıyor mu? Ayşe Adını Sen Koy dizisinin yeni fragmanında yurt dışına gitmek istiyor. Hatta pasaportlarını bile hazırlamışlar, onları görünce hemen aklımıza acaba Ayşe, Nihat ve Asya diziden Adını Sen Koydan çıkıyor mu yurt dışına gitme bahanesiyle bizim dizimizden ayrılacaklar mı sorusu takıldı.

Adını Sen Koy Ayşe ve Nihat Diziden Ayrılıyor mu? Yurtdışına Gidecekler mi?

Sevilerek izlenen ve her bölümü merak içinde beklenen Adını sen Koy dizimizde oldukça sevilen Ayşe karakterinin diziden ayrılmasının pek mantıklı bulmuyorum. Çünkü iyi bir karakter sevilen bir oyuncu aynı zamanda Ömer’in sağ eli Zehra ise sol eli de Ayşe diyebiliriz. Hayattaki tek kardeşini kırıp incitmek ve onu Konak’tan Hatta Türkiye’den uzaklaştırmak Ömer için en büyük ceza olsa gerek. Ancak bu konuda Ayşe’nin ve Nihat’ın attığı adımlar kesin olarak yurtdışına gideceklerini gösteriyor.

 

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*