Rastgele Yazı

Adını Sen Koy Zehra Gerçek Annesini Öğrenecek mi? Ne Zaman Öğrenecek

Adını Sen Koy Zehra Gerçek Annesini Öğrenecek mi? Ne Zaman Öğrenecek

Kısa br süre önce yayın hayatına başlayan fakat bu kısa sürede bile izleyenler tarafından oldukça beğenilen ve her bölümü büyük merakla beklenen Adını Sen Koy dizisi yeni sezon yani 2. sezon tüyoları’nda Zehra Gerçek Annesini Öğrenecek mi? Ne Zaman Öğrenecek işte detaylar;

Adını Sen Koy Zehra Gerçek Annesini Öğrenecek mi?

Adını Sen Koy dizisi .ok başarılı bir sezonun ardından geçtiğimiz günlerde 26 Mayıs 2017 tarihinde 180.bölüm ile sezon finali yaparak tatile girdi. Çok başarılı geçen bir sezonun ardından Adını Sen Koy yapımcı ve oyuncu ekibi gerçekten güzel bir tatili hak ettiler diye düşünüyoruz.

Adını Sen Koy Zehra Gerçek Annesini öğrenince ne yaptı

Adını Sen Koy Zehra Gerçek Annesini Ne Zaman Öğrenecek?

Ancak Adını Sen Koy dizisi 1. sezonda bazı eksik olan ve oturmayan parçalar vardı ki sürekli aklımızı kurcalayıp duruyor.. Bahsettiğimiz eksik parçalardan en büyüğü; Adını Sen Koy Zehra Gerçek Annesini Öğrenecek mi? Ne zaman öğrenecek? ve Öğrendiğinde Ne Tepki Verecek sorusu oldu.

Adını Sen Koy Zehra Gerçek Annesini öğrenecek mi

Zehra gerçek annesinin Sevim olmadığını öğrenecek. Daha kötüsü ise Ömer bu durumu bildiğini ancak ona söyleyemediğini söyleyecek ve işte burada kıyamet kopacak.

 

Adını Sen Koy Zehra Gerçek Annesini Öğrenecek mi? Ne Zaman Öğrenecek

Evet Zehra gerçek annesinin Sevim olmadığını öğrenecek ve bu noktadan itibaren kızıl kıyamet kopacak desek yeridir sevgili takipçiler.. Adını Sen Koy yeni sezon olan 2.sezonda Zehra ile Ömer arasındaki aşkın alevlenerek büyüyeceğini ve kavuşmalarını dört gözle beklediğinizi biliyoruz ancak 2.Sezon bu hayallerinizi biraz daha ertelemeniz gerekecek.

Adını Sen Koy 2.sezon tüyoları

Adını Sen Koy 2. Sezonda ilk sezona göre Ömer ve Zehra arasında daha büyük sorunlar ve anlaşmazlıklar çıkacak tahminimize göre..

  • Yazıyı Beğendin mi?  10

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*