Rastgele Yazı

Adını Sen Koy Zehranın Gerçek Babası Kim? Şok Olacaksınız

Adını Sen Koy Zehranın Gerçek Babası Kim? Şok Olacaksınız

Adını Sen Koy Zehranın Gerçek Babası Kim? Şok Olacaksınız Ekranların sevilen ve büyük merak ile takip edilen dizisi Adını Sen Koy’un yeni bölümünde yine şok eden sahneler yaşanacak.. Adını Sen Koy Yeni Bölüm Zehranın Gerçek Babası Kim? Şok Olacaksınız ile ilgili detaylı bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz sevgili takipçiler..

Adını Sen Koy Zehranın Gerçek Babası Kim? Şok Olacaksınız

Adını Sen Koy yeni bölümde Zehra ile Ömer Haitce Hala’yı evliliğe ikna etmek için gittiklerinde onu kendine kendine konuşurken Zehra’nın gerçek babası ile ilgili sırrı Ömer duymuştu. Hatice Hala Ömer’e Zehranın annesinin zengin bir iş adamına aşık olduğunu ve bütün itirazlarına rağmen aşkından vazgeçmediğini anlatmıştı.

Adını Sen Koy Zehra’nın Babası Kim?

Zehra’nın annesi sevdiği adamın peşinden İstanbula gider ve bir süre kendisinden haber alınamaz, daha sonrasında Seher köye geri döndüğünde Zehra’ya hamiledir. Ancak bir kenara atılmayı bir türlü kendisine yediremez. Bir süre sonra hastalanan Seher hayata gözlerini yumar ve Zehra’yı dayısı Salim büyütür!!!!

Adını Sen Koy Zehra’nın Gerçek Babası Kim?

Şimdi gelelim işin cafcaflı kısmına ve tüyolara:):) Zehra’nın babası aslında ölmemiştir ve İstanbulda ünlü bir iş adamıdır. Son zamanlarda dizide de rol almaktadır.. Bizim dikkatimiz çeken isim Sacit Bey…

Sizce  neden son zamanlarda Sacit Bey dizide sık sık boy gösteriyor dersiniz? Bizim tahminimize göre Zehra’nın 10 yıl hapis istemi ile yargılanmasına neden olan Sacit Bey,Zehra’nın babası çıkacak sevgili takipçiler..

 

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*