Rastgele Yazı

Anne 20. Bölümde Zeynep Turna’yı Kurtaracak Mı?

Anne 20. Bölümde Zeynep Turna’yı Kurtaracak Mı?

Anne 20. Bölümde Zeynep Turna’yı Kurtaracak Mı?

Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan Anne dizisi 19. bölümü ile 14 Mart Salı günü ekranlara geldi. Turna’yı kaçıran Cengiz hain planlarını iyiden iyiye düşünürken bir yandan da kaçmaya devam etti. Anne 20. Bölümde Zeynep Turna’yı Kurtaracak Mı? Ancak herşeyi göze alan Gönül, Turna’yı Cengiz’in elinden kurtarmak için Cengiz’in karşısına çıktı. Gönül’ü karşısında gören Cengiz ise neye uğradığını şaşırarak apar topar yeniden kaçmaya başladı.

Anne 20. Bölümde Zeynep Turna'yı Kurtaracak Mı

Anne 20. Bölümde Zeynep Turna’yı Kurtaracak Mı

Anne 20. Bölümde Zeynep Turna’yı Kurtaracak Mı? Anne dizisinin Gönül’ü büyük bir fedakarlık yaparak ve herşeyi göze alarak Turna’yı Cengiz’in elinden almak istedi. Ancak Cengiz neye uğradığını şaşırsa da Gönül’ün elinden kurtulmayı başardı ve kaçmaya devam etti. Anne 20. Bölümde Zeynep Turna’yı Kurtaracak Mı?  Geçmişte büyük acılar yaşattığı Saniye’nin kapısını çaldı.

Anne 20. Bölümde Zeynep Turna'yı Kurtaracak Mı

Anne 20. Bölümde Zeynep Turna’yı Kurtaracak Mı

Büyük bir şok yaşayan Saniye’nin geçmiş gözlerinin önünden geçse de yinede kapıyı Cengiz’e açtı. Anne 20. Bölümde Zeynep Turna’yı Kurtaracak Mı? Zeynep ve Şule’ye derin bir öfke duyan Cengiz bundan böyle paradan maldan vazgeçerek tek arzusunun Zeynep’in durumunun kötüye gitmesi olduğunu anladı ve hain planlar yapmaya başladı.

Anne  dizisi 20. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlandığı an itibari ile sitemizde yerini alacaktır.

Anne 20. Bölüm Fragmanı Videosu 1 :

Anne 20. Bölüm Fragmanı Videosu 2 :

Anne 19. Bölüm Fragmanı ve Özeti

İlgiyle takip edilen Anne dizisinin 19. yeni bölümünde Turna nereye kayboldu. Turna’nın bir anda ortadan kaybolması aile içinde endişe yaratmıştır. Turna kayıp mı oldu, yoksa kaçırıldı mı?

İlgiyle takip edilen Anne dizisinin 19. yeni bölümünde Turna nereye kayboldu. Turna’nın bir anda ortadan kaybolması aile içinde endişe yaratmıştır. Turna kayıp mı oldu, yoksa kaçırıldı mı? Turna’nın kaybolurken yanında Zeynep’in olması ise Şule’de bambaşka duygulara itmektedir. Sinirden deliye dönen Şule Zeynep’e yüklenmekte ve sinirini ondan çıkarmaktadır.

Şule’nin düşünmek istemese de Zeynep’in bir oyun yapıp Turna’yı kendisinden ayırma planlarımı yapılmaktadır. Turna ise kaybolmamış Cengiz tarafından kaçırılmıştır. Turna Cengiz ile nasıl baş edecek?

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*