Rastgele Yazı

Anne Dizisi Zeynep ile Turna’nın Vedalaşma Sahnesi Video

Anne Dizisi Zeynep ile Turna’nın Vedalaşma Sahnesi Video

Star tv’nin büyük ilgi ile takip edilen dizisi Anne’nin dün akşam yayınlanan son bölümü’nde duygu yüklü sahneler yaşandı. Anne Dizisi son bölümde izleyenleri ekranları başına kilitleyen Zeynep ile Turna’nın vedalaşma sahnesi yaşandı. Anne Dizisi Zeynep ile Turna’nın Vedalaşma Sahnesi Video

Anne Dizisi Zeynep ile Turna’nın Vedalaşma Sahnesi Video

Anne dizisinin dün akşam yayınlanan son bölümünde ölüm kalım savaşı veren Zeynep ve Turna’nın vedalaşma görüntüleri damga vurdu. Yaşam mücadelesi veren Zeynep ile ilgili yeni bölüm fragmanı merak edilirken doktorların yaptığı açıklamalar ile izleyenlerin merakı bir kat daha arttı diyebiliriz.

Anne Dizisi son bölüm Zeynep ile Turna'nın Vedalaşması

Anne Dizisi’nin son bölümü olan 20.bölümde Zeynep Turna’yı kurtarmak için yola çıkmıştır ancak çok kötü bir trafik kazası geçirir. Ölüm ile yaşam arasındaki ince çizgide gidip gelen Zeynep’in ambulansta kalbi durur. Hastaneye zar zor yetiştirilen Zeynep’in durumu ile ilgili doktorların yaptığı açıklamalar izleyenler bir kez daha kahretti. Zira doktorlar Zeynep’in kurtulsa bile sağlığının eskisi olamayacağını söylediler.

Anne Dizisi Zeynep ile Turna'nın Vedalaşma Sahnesi

Anne Dizisi Zeynep ile Turna’nın Vedalaşma Sahnesi Video

Zeynep’in kaza geçirdiğini öğrenenler hastaneye koşar. Maalesef beklemekten başka hiçbir şey ellerinden gelmeyecektir. Fakat herkesi bir araya toplayan bu felaket gizli kalmış bazı şeylerin de gün yüzüne çıkmasına vesile olur. Bu arada Cengiz’in dondurucuya kilitlediği Turna da Zeynep gibi ölüme direnir. Şule, Turna’yı dondurucudan çıkartmayı başarır fakat geç kalmıştır.

 

Anne son bölüm Zeynep ile Turna'nın Vedalaşma Sahnesi

Anne dizisi’nde Sinan Zeynep’in kaza geçirmesine kendisinin sebep olduğunu düşünür ve bu düşünce onu mahveder. Öyle ki her daim kontrollü ve hesaplı hareket etmesi ile bilinen Sinan artık kontrolünü kaybetmiştir.Bu haliyle herkesi şaşırtacak şeyler yapar.

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*