Rastgele Yazı

Arka Sokaklar 23 Haziran Suat Öldü mü? Suat Diziden Ayrılacak mı?

Arka Sokaklar 23 Haziran Suat Öldü mü? Suat Diziden Ayrılacak mı?

Kanal D ekranlarında reyting rekorları kırmaya devam eden ve 11 sezondur yayında kalmayı başaran Arka Sokaklar Dizisinin 23.06.2017 tarihinde yapılacak olan sezon finalinde yine izleyenleri şok eden gelişmeler yaşanacak sevgili takipçiler. Arka Sokaklar 23 Haziran 2017 tarihli son bölümü’nde Hüsnü Çoban’ın karısı Suat (Figen Evren) ölüm ile pençeleşiyor. Peki Hüsnü Çoban’ın karısı Suat Çoban (Figen Evren) ölecek mi? Diziden ayrılacak mı?

Arka Sokaklar 23 Haziran Suat Öldü mü? Suat Diziden Ayrılacak mı?

Kanal D ekranlarında 11 sezondur yayın hayatına devam eden ve sevilerek takip edilen dizi Arka Sokaklar yine bomba gibi bir sezon finali bölümü ile ekranlara gelecek. Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü Çoban’ın eşi rolündeki Suat Çoban sezon finali bölümünde ölümle burun buruna geliyor.Arka Sokaklar 23 Haziran Suat Öldü mü? Suat Diziden Ayrılacak mı?Ölecek mi? İşte Detaylar;

Arka Sokaklar 23 Haziran Suat Öldü mü

Arka Sokaklar 23 Haziran Suat Öldü mü?

Arka Sokaklar’ın 23 haziran akşamı ekranlara gelecek 447. bölümünde de Çoban ailesinin ve çocuklarına annesi Suat İhan Kansu’nun hain planı ile ölüm ile burun buruna gelecek.İlhan Kansu intikam almak için saldırı planlamış ve bu saldırıda sadece Hüsnü Çoban’ın karısı Suat yaralanıyor.

Arka-Sokaklar-Suat-Öldü

Arka Sokaklar 23 Haziran Suat Öldü mü? Suat Diziden Ayrılacak mı?

Arka Sokaklar Suat Ölecek mi?Bir önceki sezon finalinde de Rıza Baba’yı vurarak sezon finalini yaptıran yapım ekibi Arka Sokalar dizisinin yeni sezonu başlayana kadar milleti Rıza Baba öldü mü diye düşündüre düşündüre kanser etmişti:):) Sanırsan aynı senaryo bu seferde Suat Çoban için geçerli olacak. Zira Suat Çoban olmadan Çoban ailesinin bir tadı kalmaz. Çoban Ailesi olmadan da Arka Sokaklar olur mu derseniz; Bence olmaz..

Arka Sokaklar 447.Bölüm (Sezon Finali) 23.06.2017 Fragmanı

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*