Rastgele Yazı

Arka Sokaklar Mesut Komiser (Şevket Çoruh) Ölecek mi?

Arka Sokaklar Mesut Komiser (Şevket Çoruh) Ölecek mi?

Kanal D ekranlarının artık fenomen haline gelen dizisi Arka Sokaklar’da heyecan fırtınası dinmek bilmiyor. Arka Sokaklar dizisi’nin yeni bölümü olan 434.Bölüm fragmanında Mesut Komiser’in vurulduğu görülüyor. Peki Mesut Komiser (Şevket Çoruh) Ölecek mi? Mesut Komser Diziden Ayrılacak mı? Merak ettiğiniz tüm soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Arka Sokaklar Mesut Komiser (Şevket Çoruh) Ölecek mi?

Yeni bölümü ile 24 Mart cuma günü ekranlara gelecek olan Arka Sokaklar dizisi’nin yeni bölüm fragmanı’nda izleyenleri şok eden sahneler vardı. Mesut komiser bir operasyonda vurularak yere yığılıyor. Peki Mesut Komiser Ölecek mi? Mesut Komiser (Şevket Çoruh) diziden ayrılacak mı?

Arka Sokaklar Mesut Komiser (Şevket Çoruh) Ölecek mi

Arka Sokaklar Mesut Komiser (Şevket Çoruh) Ölecek mi?

Kanal D ekranlarının uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar’da heyecan dinmek bilmiyor. Oğlu Tunç’u kurtarmak için Güneydoğuya operasyona giden Mesut Komiser (Şevket Çoruh) orada oğlunu kurtarmak için bir çok operasyona katılacaktır. Zira Mesut Komiser (Şevket Çoruh) bu konuda oldukça tecrübeli bir isimdir. Daha öncesinde bir çok defa Güneydoğu’da benzer operasyonlara katılmış ve hayatta kalmayı başarmıştır.

Arka Sokaklar Mesut Komiser diziden cıkacak mı

Arka Sokaklar Mesut Komiser (Şevket Çoruh) Diziden Çıkacak mı?

Arka Sokaklar Mesut Komiser (Şevket Çoruh) Ölecek mi? Diziden Çıkacak mı? sorusunun cevabını sizler için cevaplayalım. Efendim malumunuz bu bir dizi ve yapımcılar izleyenleri diziye bağımlı hale getirmek ve reytingleri üst sıralarda tutabilmek için dönem dönem bu tarz senaryolar ile izleyenleri meraklandırma yöntemine başvuruyorlar. Arka Sokaklar dizisi’nin daha önceki sezonunda da Hüsnü komser vurulmuş ve öleceği düşünülürken Hüsnü Çoban tekrar hayata dönmüştü :):) Yapımcıların bu küçük hareketi ile dizinin reytingleri 1,5 kat artmıştı.

Arka Sokaklar Mesut Komiser Diziden Ayrılacak mı?

Arka Sokaklar Dizisi’nin 24 Mart 2017 de yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanı her ne kadar kötü görünse de merak etmeyin sevgili takipçiler Mesut Komiser Ölmeyecek ve diziye devam edecek.

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*