Rastgele Yazı

Aşk ve Gurur 4. Bölümde Zeynep Kimi Seçecek?

Aşk ve Gurur 4. Bölümde Zeynep Kimi Seçecek? Show Tv’nin yeni dizisi Aşk ve Gurur 3. bölümü ile 19 Mart pazar akşama ekranlara geldi. Sevilen dizinin 3. bölümünde ise Zeynep ile Kenan arasında hızlı bir yakınlaşma başladı. Zeynep ise Kenan ile olan yakınlaşmasından kaçmak için tam da bu sırada Murat’tan gelen evlilik teklifini kabul etti.

Aşk ve Gurur 4. Bölüm fragmanı

Aşk ve Gurur 4. Bölüm fragmanı

Aşk ve Gurur 4. Bölümde Zeynep Kimi Seçecek? Zeynep ise Kenan ile olan yakınlaşmasından kaçmak için tam da bu sırada Murat’tan gelen evlilik teklifini kabul etti. Zeynep Murat’ın evlilik teklifini kabul etti etmesine ama aklının Kenan’da kaldığı hatta dizinin adının da bu olduğu belli gibi. Aşk ve Gurur’un yeni bölümlerinde Zeynep’in Kenan’la olan yakınlaşmasından kaçmasından pişman olacağını tahmin ediyoruz.

Aşk ve Gurur 4. Bölüm zeynep

Aşk ve Gurur 4. Bölüm zeynep

Murat ise Zeynep’in evlilik teklifini kabul etmesinden memnun bir şekildeyken bir yanda da Annesi ile Şevval’in aralarında ne gibi bir bağ bulunduğunu çözmeye çalışır. Murat’ın teklifini kabul eden Zeynep ile Kenan’ın arası bozulmaya başlayacaktır. Şevval ise daha önce annesine ait olan evi Kenan’ın almasından dolayı ona bir kin duymaktadır. Kenan’ı daha yakından takip edebilmek adına ortağı olduğu şirkette yeniden işe başlamıştır.

Aşk ve Gurur 4. Bölüm Fragmanı


 

Aşk ve Gurur 3 Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Aşk ve Gurur 3 Bölüm Fragmanı Yayınlandı Show Tv ekranlarında 12 Mart tarihinde izleyicisi ile buluşan Aşk ve Gurur dizisi 19 Mart 3. bölümü ile yine ekranlara gelecek. Aşk ve Gurur 3 Bölüm Fragmanı Yayınlandı

 

Show Tv Aşk ve Gurur Sevmekten Anladığım Şarkısı ve Sözleri

Show Tv Aşk ve Gurur Sevmekten Anladığım Şarkısı ve Sözleri

Yeni dizi Aşk ve Gurur’un 2. bölümünde maddi sıkıntı çeken Ahmet sonunda yaşadığı evi Kenan’a satmak zorunda kalır. Bu durum Zeynep’e bir yük olarak geri dönecektir. Aşk ve Gurur 3 Bölüm Fragmanı Yayınlandı Zeynep patronu olan Kenan’ı zaten sevmiyordur ve yaşanan son durum Kenan’la arasını daha da açacaktır. Şevval’in ise yıllardır sakladığı büyük bir sır vardır ve bu sır ortaya çıkmak üzeredir. Ancak Şevval bu büyük sırrın ortaya çıkmaması için bütün fedakarlığı yapmaya hazırdır.

Show Tv Aşk ve Gurur Sevmekten Anladığım Şarkısı ve Sözleri

Show Tv Aşk ve Gurur Sevmekten Anladığım Şarkısı ve Sözleri

Zeynep’in ablası Türkan ise kendinden yaşça çok küçük olan ve futbolcu olan Kadir’e gönlünü çoktan kaptırmıştır, ama bu ilişkinin başlamadan biteceğinin farkında olmasından dolayı Kadir’e hiç açılamamıştır. Aşk ve Gurur 3 Bölüm Fragmanı Yayınlandı Elif ise üniversitedeki hocasını kendi kendine sevmektedir. Ailenin küçük çocukları Şükran ve Ali lise arkadaşı olarak İpek’i seçmişlerdir ve başlarına ne gibi maceralar açılacağından bihaberdirler.

Aşk ve Gurur 3. Bölüm Fragmanı 1

Aşk ve Gurur 3. Bölüm Fragmanı 2

Aşk ve Gurur 3. Bölüm Fragmanı 3

aşk ve gurur 3. bölüm fragmanı, aşk ve gurur yeni bölüm fragmanı, aşk ve gurur 19 mart, aşk ve gurur 2. bölüm özeti

 

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*