Rastgele Yazı

Aşk-ı Roman Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Aşk-ı Roman Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Tv 8 ekranlarında yepyeni bir dizi izleyenleri ile buluşmaya hazırlanıyor. Fox tv ekranlarında yayınlanan Evleneceksen Gel programı ile milyonların tanıdığı roman güzel Solmaz, Kaan ve Nurullah‘ın oynadığı Aşk-ı Roman dizisi, ilk bölümüyle 21 Ağustos’ta TV8 ekranlarında yayınlanacak.  Aşk-ı Roman Dizisi Konusu ve Oyuncuları Kimler ile ilgili detaylı bilgiye yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Aşk-ı Roman Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Aşk-ı Roman dizisi, ilk bölümüyle 21 Ağustos’ta TV8 ekranlarında yayınlanacak. Aşk-ı Roman dizisinin en dikkat çeken oyuncuları ise evlilik programları ile hayatımıza giren ve bir daha da bir türlü çıkmayan Solmaz, Kaan ve Nurullah üçlemesinden oluşuyor. Tv8 kanalında yeni sezonda  Aşk-ı Roman adıyla  21 Ağustos’tan itibaren haftaiçi her akşam 19.45’te izleyebileceğimiz dizinin oyuncu kadrosu da bir hayli konuşuldu.

Aşk-ı Roman Oyuncuları

Aşk-ı Roman Dizisi Konusu

Aşk-ı Roman Dizisi Konusu‘na kısaca bir değinecek olursak; Aynı mahallede yaşayan iki genç roman erkeğinin aynı kıza aşık olması ile aralarında yaşanan olaylar anlatılacak. Daha önce show tv ekranlarında izlediğimiz ve kısa sürede oldukça beğenilen Cennet Mahallesi dizisi’nin bir uyarlaması olarak karşımıza çıkacak olan Aşk-ı Roman Dizisi için Çakma Cennet Mahallesi demek pek de yanlış olmaz bence:):)Tv8 kanalında yeni sezonda yayın hayatına başlayacak olan Aşk-ı Roman dizisi gündüz kuşağı kıvamında hafta içi her gün saat 19:45 de izleyenleri ile buluşacak sevgili takipçiler.

Aşk-ı Roman Dizisi Oyuncuları

Aşk-ı Roman Dizisi Oyuncuları evlilik programları ile gündemde kalmayı başaran Solmaz, Kaan ve Nurullah.  Oyunculuk konusunda kendisini ıspatlamış ve bu alanda gerekli eğitimleri ile göz dolduran bu muhteşem üçlü ile bir dizi çekilmesi ve bu dizinin ne kadar,ne şekilde yayın hayatına devam edebileceği ise gerçekten merakımızı cezbediyor:):):)

Aşk-ı Roman Dizisi Fragmanı Video

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*