Rastgele Yazı

Baycu Noyan Dirliş Ertuğrula Geri Dönüyor !!! Baycu Noyan Ne Zaman Geri Gelecek?

Baycu Noyan Dirliş Ertuğrula Geri Dönüyor !!! Baycu Noyan Ne Zaman Geri Gelecek?

Trt 1 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul’da Baycu Noyan’ın geri döneceği iddiası Diriliş tutkunlarını heyecanlandırdı. TRT 1 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul, heyecan dolu bölümleriyle izleyenleri ekranlara kilitlemeye devam ediyor.Baycu Noyan Dirliş Ertuğrula Geri Dönüyor !!! Baycu Noyan Ne Zaman Geri Gelecek? Gelecek mi ile ilgili detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz..

Baycu Noyan Dirliş Ertuğrula Geri Dönüyor !!! Baycu Noyan Ne Zaman Geri Gelecek?

Trt 1 ekranlarında fırtınalar estiren Diriliş’te izleyiciyi heyecanlandıracak bir gelişme yaşandı. Diriliş Ertuğrul’da Baycu Noyan’ın geri döneceği iddiası Diriliş tutkunlarını heyecanlandırdı. TRT 1 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul, heyecan dolu bölümleriyle izleyenleri ekranlara kilitlemeye devam ediyor.Baycu Noyan Dirliş Ertuğrula Geri Dönüyor !!! Baycu Noyan Ne Zaman Geri Gelecek?

Baycu Noyan Dirliş Ertuğrula Geri Dönüyor

Baycu Noyan Dirliş Ertuğrula Geri Dönüyor !!!

Diriliş Ertuğrul‘un Geçtiğimiz sezonunda oynayan ve Ertuğrul’un başına çok dert açan Baycu Noyan dizide kötü bir rolde oynamasına rağmen izleyici tarafından benimsenmiş, yaptığı oyunculuk ile büyük beğeni almıştı.

Baycu Noyan Dirliş Ertuğrula Gerimi gelecek

Baycu Noyan Ne Zaman Geri Gelecek?

Ertuğrulu öldürmeyi kendisine amaç edinmiş olan Baycu Noyan defalarca Ertuğrulun yoluna çıkmış ve hain planları ile işleri çıkmaza sokmuştu.Bir fırsatta ise Ertuğrulu ellerinden ağaca çivileyerek işkence etmişti. En nihayetinde kardeşi Sungurtekin ile yaptığı Cenk esnasında kurtulan Noyan, Ertuğrul Bey’e saldırmış kısa süre sonra ise öldürülmüştü.

Baycu Noyan ölmemiş!!!

Baycu Noyan Dirliş Ertuğrula Geri Gelecek Mi?

Ertuğrul tarafından öldürülmüştü diyoruz fakat Baycu Noyan’ın ölüsü gösterilmemişti. Gerçek tarihe bağlı kalındığı söylenen dizide geçtiğimiz sezon Noyan’ın Ertuğrul tarafından öldürülmesi tarihçiler tarafından eleştirilmişti.

Baycu Noyan Diriliş Ertuğrul Dizisine Geri Gelecek mi?

Baycu Noyan’ın yeniden diziye girmesi şu sıralar gündemde. Henüz bir açıklama yapılmazken bu haber dizinin hayranlarını oldukça heyecanlandırdı.

  • Yazıyı Beğendin mi?  1

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*