Rastgele Yazı

Beni Bırakma 43-44. Bölüm Özeti (7-8 Mart)

Beni Bırakma 43-44. Bölüm Özeti (7-8 Mart)

Beni Bırakma 43-44. Bölüm Özeti (7-8 Mart) Arzu en başından itibaren Emre ve Zeynep’in arasında yaşananları Cengiz’e anlatır. Arzu Cengiz’e Zeynep’in hayat kadını olduğunu ve ailesinin şerefini iki paralık edeceğini anlatırken Cengiz Arzu’ya inanmaz ve her şeyin bir iftira olduğunu anlatmaya çalışır.

Beni Bırakma 43-44. Bölüm Özeti (7-8 Mart)

Beni Bırakma 43.Bölüm Özeti ve Tüyoları Öte yandan Esin ve Cansu yine hastahaneye gelir. Cansu’nun tek amacı vardır Emre ile yakınlık sağlamak; Esin’in tek hedefi vardır Zeynep’i hastahaneden göndermek. İstifa etmekten Bora’nın desteği ile son anda vaz geçen Zeynep Esin’le yine hastahanenin ortasında tartışmaya başlar. Bu tartışma sonunda Esin sinirlerine hakim olmayacaktır.

Beni Bırakma 43.Bölüm Özeti ve Fragmanı (7 Mart 2018)

Beni Bırakma 43.Bölümde Neler Olacak? Esin ve Zeynep tartışırken Bora’da tartışmayı duyar ve Esin ve Zeynep’i dinler. Zeynep ses kaydının yerini bilmediğinden bahseder. Bora, Esin’in Zeynep’e iftira attığını ve Zeynep’in de masum olduğunu ispat etmek için ses kayıtı çektiğini ancak bu ses kaydının Zeynep’in bayılıp hastahaneye geldiğinde kayıp olduğunu öğrenir.

Beni Bırakma 44.Bölüm Özeti 

Beni Bırakma 44.Bölüm tüyoları Sıla ise sonunda Tarık’a olan aşkını itiraf eder. Sıla’nın kendisine beslediğini aşkı dinleyen sadece Tarık değildir. Sıla’nın itirafını kapının arkasından başka biri de dinler. Peki bu kişi kimdir? Meltem ise Sıla’dan kurtulmak adına Sıla’nın ailesini araştırmaya başlar.

Beni Bırakma 44.Bölümde Neler Olacak? Meltem Tarık’ın formalite evliliği yaptığının farkında değildir ve Sıla’nın köyünde Sıla’nın bir açığını bulmak için harekete geçer; ancak Tarık’ta Meltem’in Sıla’nın ailesini araştırmasının önüne geçmeye çalışır.

Tarık’ın Sıla’nın ailesini araştırmaması için attığı dokuz takla Meltem’in dikkatini daha fazla Sıla’nın köyüne çeker. Meltem Sıla ile ilgili öğrendikleri karşısında şok olacaktır.

Beni Bırakma 44.Bölüm Tüyoları Fragmanı (8 Mart 2018)

Cengiz Zeynep’in ailesine merak eder. Hülya ile konuşan Cengiz, Emre ve Zeynep’in ayrıldığını; şuanda aralarında bir sevgi bağı olmadığını öğrenir. Bir birine aşkla bakan iki gencin arasına kimin girdiğini çok iyi bilen Cengiz, Hülya’dan Zeynep’e atılan iftiraları da öğrenmiştir. Cengiz Arzu’ya Zeynep’in başına gelenler ve Zeynep’e atılan iftiralar ile ilgili hesap sorar Arzu ise artık Cengiz’in Zeynep ile ilgili gerçekleri bilmesi gerektiğini düşünür.

  • Yazıyı Beğendin mi?  1

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*