Rastgele Yazı

Beni Bırakma 46 Bölüm Özeti 12 Mart 2018

Beni Bırakma 46 Bölüm Özeti 12 Mart 2018

Atv ekranlarında yayın hayatına başlayan gündüz kuşağı dizilerinden olan Beni Bırakma yeni bölümü olan 46.bölümü ile 12 mart 2018 pazartesi günü ekranlara gelecek. Beni Bırakma 46 Bölüm Özeti 12 Mart 2018 ile ilgili detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz..

Beni Bırakma 46 Bölüm Özeti 12 Mart 2018

Atv ekranlarında yayınlanan Beni Bırakma dizisi şimdilik reytinglerde fena değil sevgili takipçilerimiz. Beni Bırakma dizisi şimdilik tutmuş gibi görünüyor. Peki Beni Bırakma’nın 46. bölümünde neler olacak. İşte detaylar…

12 mart 2018 Beni Bırakma 46 Bölüm Tüyoları

12 mart 2018 Beni Bırakma 46 Bölüm Tüyoları Zeynep Esin ile münakaşa ederken merdivenlerden düşmüş ve tedavi altına alınmıştı. Emre Cansu’nun yüzüne karşı onu istemediğini söylemiş ve rotası yeniden Zeynep’e kaymıştır. Zeynep’in başından ayrılmayan Emre ona bunu kimin yaptığını sorgulayacaktır.

12 mart 2018 Beni Bırakma 46 Bölüm’de Neler Olacak? Zeynep ise herzaman ki gibi sesini çıkarmayacaktır. Zeynep’in bu suskun halleri izleyiciler arasında tepkiye neden oluyor. Zeynep’in söylememesindeki bahanesi ise Vedat’ın üzülmemesi olacaktır.

Beni Bırakma 46 Bölüm Fragmanı ve Özeti

Beni Bırakma 46 Bölüm Fragmanı ve Özeti Zeynep hastanede yatarken Bora da onun başındadır. Bora ses kaydını yaptırmış ve içindekileri dinlemiştir. Ancak bunları kendi çıkarları için Zeynep’e vermeyecektir. Bora da kötü bir karakterdir. Hatta ilerleyen bölümlerde Zeynep’i kaçıracaktır.

Beni Bırakma 46 Bölüm Dizinin çekimlerinden aldığımız haberlere göre gelecek haftalarda yayınlanacak bölümlerde Emre Zeynep’i kurtarmak için eski bir fabrikaya gidecek. Emre’nin yanında Aslı ve Hülya olacak.

  • Yazıyı Beğendin mi?  3

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*