Rastgele Yazı

Beyaz Show Konuk : Ahmet Kural Murat Cemcir Tekrarı İzle

Beyaz Show Konuk : Ahmet Kural Murat Cemcir Tekrarı İzle

Kanal D ekranlarının demirn-başı haline gelen ve yıllardır büyük beğeni ile takip edilen talk show programı Beyaz Show’un son bölümü’nde Ahmet Kural rüzgarı esti. Beyaz Show Konuk : Ahmet Kural Tekrarı İzle ile sizlerle birlikteyiz.

Beyaz Show Konuk : Ahmet Kural Tekrarı İzle

Son dönemlerin gözde isimlerinden olan ve yakışıklılığı ile güzel bayanların yakın markajına alınan Ahmet Kural Beyaz Show’a konuk olarak katıldı sevgili takipçiler.. Beyazıt Öztürk ile Ahmet Kural bir araya gelir de orada kahkaha eksik olurmu hiç:):) Beyaz’ın muziplikleri ile Ahmet Kural’ın espirileri birleşince salonda adeta yer yerinden oynadı..

Beyaz Show Ahmet Kural Yaşananlar

Beyaz Show stüdyosunun en yeni eşyası titreşimli koltuğu ilk deneyen isim Ahmet Kural oldu. Ahmet Kural, titreşimli koltuğun etkisiyle konuşmayı zor gerçekleştirdi. Ahmet Kural’dan sonra test etmek isteyen Beyaz ise çok fazla danayamayıp, hızlıca bu koltuktan uzaklaştı.

Beyaz Show Konuk : Ahmet Kural Murat Cemcir Tekrarı İzle

kamera şakası yapmak isteyen Beyazıt Öztürk, Ahmet Kural ve Murat Cemcir, gelen ziyaretçileri şaşkına çevirdi. Ziyaretçilerin balmumu olduğu düşünerek yakınlaşmalarıyla gelen hareketlenme, hem korku ve hem şaşkınlık bıraktı.

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*