Buradasiniz: Ana sayfa - Dizi Fragmanı - Bir Aşk Hikayesi 24. Bölüm Fragmanı
Sponsor Reklamlar


Bir Aşk Hikayesi 24. Bölüm Fragmanı

Bir Aşk Hikayesi 24. Bölüm Fragmanı İzle Yeni Bölüm Özeti 10 Eylül 2013 Fox TV

bir-ask-hikayesi-24. bolum fragmaniBir Aşk Hikayesi dizisinin 24. bölüm fragmanını izle. Bir Aşk Hikayesi 24. bölümü 10 Eylül 2013 Salı günü Fox TV’de yayınlanacak. Bir Aşk Hikayesi yeni bölüm özeti Bir Aşk Hikayesi kategorimizdedir..

Bir Aşk Hikayesi 24. Bölüm Özeti

Bir Aşk Hikayesi 24. Bölümde Korkut ve Ceylan için artık mutluluk zamanıdır. Tüm engelleri birlikte aşmaya karar verirler. Bir süre birlikte olacaklarını gizli tutacaklardır. Bu sırada Cennet annesi sandığı Gönül’ün evine bir türlü alışamamış huzursuzdur. Diğer tarafta Tolga Korkut ve onun bir oyun çevirdiğini düşünmekte ve bu yüzden ona sert davranmaktadır. Bu durum Gönül ve Tolga’nın arasını giderek açar ve Tolga evden kovulur. Korkut ve Ceylan ise hayatlarının en güzel anlarını yaşamaktadırlar. Korkut’un Ceylan’a son sürprizi yaşamlarında yepyeni bir sayfayı açacaktır. Ve bir gün iki aşık “Gitmek özgürlüktür” diyerek yola çıkarlar… İkisi de  özgürdür artık..

Bir Aşk Hikayesi 24. Bölüm fragman: Başrollerinde Seçkin Özdemir (Korkut Ali) ve Damla Sönmez’in (Ceylan) oynadığı ve Fox TV’de yayınlanan aşk dizisi Bir Aşk Hikayesi’nin yeni ve son bölüm fragmanını buradan takip edebilirsiniz.

Bir Aşk Hikayesi 24. Bölüm Fragmanı

Sponsor Reklamlar