Rastgele Yazı

Bodrum Masalı 28 Bölüm Fragmanı Aslı Şok Yaşadı

Bodrum Masalı 28 Bölüm Fragmanı Aslı Şok Yaşadı

Bodrum Masalı 28 Bölüm Fragmanı Aslı Şok Yaşadı

Bodrum Masalı 28 Bölüm Fragmanı Aslı Şok Yaşadı. Kanal D ekranlarında 27. bölümü ile 12 Mart tarihinde izleyicileri ile buluşan Bodrum Masalı dizisinde heyecan sürüyor. Bodrum masalı 27. bölümde bu hafta Yıldız ve Aslı büyük şok yaşadılar. Bodrum Masalı 28. bölüm olan yeni bölüm ile ilgili daha detaylı bilgiler yazımızın devamında…

Bodrum Masalı 28 Bölüm Fragmanı Aslı Şok Yaşadı. Kanal D ekranlarında 27. bölümü ile 12 Mart tarihinde izleyicileri ile buluşan Bodrum Masalı dizisinde heyecan sürüyor. Bodrum masalı 27. bölümde bu hafta Yıldız ve Aslı büyük şok yaşadılar. Yıldız Faryalı ile yıllar sonra mutluluğu bulduğunu düşünürken Faryalı’nın bir başkasından çocuğu olduğunu büyük bir şok yaşıyor. Şok yaşayan bir tek Yıldız değil tabi ki… Yıllarca abisi olarak bildiği Faryalı’nın babası olduğunu öğrenen Aslı ise Yıldız’ın yaşadığı şoktan daha fazla şok yaşıyor.

bodrum masalı nejat işler

bodrum masalı nejat işler

Bodrum Masalı’ında bir duygusal an daha yaşandı. Uzun bir aradan sonra Bodrum Masalı ile gördüğümüz Nejat İşler ise dizinin bir sahnesinin ilk tedavi olmaya yattığı hastanenin bir odasında çekilince ‘buraya ölümle burun buruna kaldığım zaman gelmiştim. ölüm çok yakındı bu bölüm beni çok duygulandırdı’ diyerek hislerini tercüme etti. Dört yıl gibi uzun zamandır ekranlarda görmediğimiz Nejat İşler kanal d’nin Bodrum Masalı‘na şubat ayında transfer olmuştu.

Yıldız’ın yaşadığı şok ise daha da derinleşmektedir. Aslı geçmişte Faryalı’yı terketmesine neden olan Maya’nın kızıdır.

Bodrum Masalı 28. Bölüm Yeni Fragmanı Videosu

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*