Rastgele Yazı

Bodrum Masalı 29. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Bodrum Masalı 29. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Bodrum Masalı 29. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı. Kanal D ekranlarında heyecanla beklenen Bodrum Masalı dizisinin 28. bölümü 19 mart pazar günü ekranlara geldi. Bodrum Masalı 28. bölümün ardından da 29. yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Kızı Aslı’yı da yanına alarak Atina’ya dönmeyi planlayan Maya bu planında başarılı olabilecek mi bunu 26 mart pazar akşamı 29. bölümü ile ekranlara gelecek olan Bodrum Masalı dizisinin yeni bölümünde göreceğiz.

Bodrum Masalı 29. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Bodrum Masalı 29. Yeni Bölüm Fragmanı

Bodrum Masalı 29. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı Maya birçok kişinin huzurunu kaçırdığı düşüncesine kapılarak uzaklaşmak ister. Atina’ya dönmeyi planlayan Maya kızı Aslı’yı da yanında götürmek ister ve kızına bu teklifini iletir. Bodrum Masalı 29. Yeni Bölüm Ateş ve Lal’in yakınlaştığını da gören Maya ne yapacağına karar veremez. Bora ise Maya’ya olan ilgisini artık saklayamaz hale gelir.

Bodrum Masalı 29. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Bodrum Masalı 29. Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Bu arada da Yıldız’ın doğum günü yaklaşmıştır. Bodrum Masalı 29. Bölüm Fragmanı Uzun yıllar ayrı düştüğü Faryalı ile bu özel anı paylaşmak ister. Faryalı’nın ise aklında birbir türlü düşünceler vardır. Bu düşüncelere Maya’nın da varlığı eklenince Faryalı ne yapacağına tam olarak karar veremez. Yıldız birlikte doğum günü için neler yapacağını düşünürken Faryalı hayatındaki gelişmelere odaklanmıştır. Maya ise Faryalı ve Yıldız’ın arasını daha çok açmaktadır.

Bodrum Masalı 29. Bölüm Framanı

Bodrum Masalı 28 Bölüm Fragmanı Aslı Şok Yaşadı

Bodrum Masalı 28 Bölüm Fragmanı Aslı Şok Yaşadı. Kanal D ekranlarında 27. bölümü ile 12 Mart tarihinde izleyicileri ile buluşan Bodrum Masalı dizisinde heyecan sürüyor. Bodrum masalı 27. bölümde bu hafta Yıldız ve Aslı büyük şok yaşadılar. Bodrum Masalı 28. bölüm olan yeni bölüm ile ilgili daha detaylı bilgiler yazımızın devamında…

Bodrum Masalı 28 Bölüm Fragmanı Aslı Şok Yaşadı. Kanal D ekranlarında 27. bölümü ile 12 Mart tarihinde izleyicileri ile buluşan Bodrum Masalı dizisinde heyecan sürüyor. Bodrum masalı 27. bölümde bu hafta Yıldız ve Aslı büyük şok yaşadılar. Yıldız Faryalı ile yıllar sonra mutluluğu bulduğunu düşünürken Faryalı’nın bir başkasından çocuğu olduğunu büyük bir şok yaşıyor. Şok yaşayan bir tek Yıldız değil tabi ki… Yıllarca abisi olarak bildiği Faryalı’nın babası olduğunu öğrenen Aslı ise Yıldız’ın yaşadığı şoktan daha fazla şok yaşıyor.

bodrum masalı nejat işler

bodrum masalı nejat işler

Bodrum Masalı’ında bir duygusal an daha yaşandı. Uzun bir aradan sonra Bodrum Masalı ile gördüğümüz Nejat İşler ise dizinin bir sahnesinin ilk tedavi olmaya yattığı hastanenin bir odasında çekilince ‘buraya ölümle burun buruna kaldığım zaman gelmiştim. ölüm çok yakındı bu bölüm beni çok duygulandırdı’ diyerek hislerini tercüme etti. Dört yıl gibi uzun zamandır ekranlarda görmediğimiz Nejat İşler kanal d’nin Bodrum Masalı‘na şubat ayında transfer olmuştu.

Yıldız’ın yaşadığı şok ise daha da derinleşmektedir. Aslı geçmişte Faryalı’yı terketmesine neden olan Maya’nın kızıdır.

Bodrum Masalı 28. Bölüm Yeni Fragmanı Videosu

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Yapılan Yorum (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*