Rastgele Yazı

Bodrum Masalı 31. Bölümde Aslı Ateş’in Teklifini Kabul Edecek Mi?

Bodrum Masalı 31. Bölümde Aslı Ateş’in Teklifini Kabul Edecek Mi?

Bodrum Masalı 31. Bölümde Aslı Ateş’in Teklifini Kabul Edecek Mi? Kanal D ekranlarında yayınlanan Bodrum Masalı’nın bu haftaki en çok merak edilen konularından biri Aslı’nın Ateş’in yapmış olduğu teklifi kabul edip etmeyeceği. Bodrum Masalı 31. Bölüm fragmanı yayınlandı. Bodrum Masalı dizisinin son bölümü de heyecan doruktaydı.

bodrum masalı aslı ve ateş

bodrum masalı aslı ve ateş

Bodrum Masalı 31. Bölümde Aslı Ateş’in Teklifini Kabul Edecek Mi? Bodrum Masalı’nın bu haftaki en çok merak edilen konularından biri Aslı’nın Ateş’in yapmış olduğu teklifi kabul edip etmeyeceği. Bodrum Masalı 31. Bölüm fragmanı yayınlandı. Bodrum Masalı dizisinin son bölümü de heyecan doruktaydı.

bodrum masalı aslı ve ateş

bodrum masalı aslı ve ateş

Bodrum Masalı 31. Bölümde Aslı Ateş’in Teklifini Kabul Edecek Mi? Bodrum Masalı’ın ekranlara gelen 30. bölümünün ardından Bodrum Masalı 31. Bölüm fragmanı ekranlara geldi. Aslı, Ateş’in yapmış olduğu teklif ile şaşakaldı. Faryalı ise daha önce doğru karar vermediğinin farkında olmakla birlikte geçirdiği onca zamana üzülürken, Yıldız eskiyi geride bırakarak geleceğe bakmaktadır. Bodrum Masalı 31. bölüm ile 9 nisan pazar akşamı ekranlarda olacak. Heyecan ve merakla beklenen Bodrum Masalı’nda Aslı Ateş’in teklifini kabul edecek mi?

BODRUM MASALI 31. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*