Rastgele Yazı

Çoban Yıldızı Zekkar (Selim Bayraktar) Ölecek mi?

Çoban Yıldızı Zekkar (Selim Bayraktar) Ölecek mi?

Show tv ekranlarında fırtınalar estiren Çoban Yıldızı dizisi’nde heyecan adeta dinmek bilmiyor desek yeridir. Perşembe akşamlarının iilgi ile takip edilen dizisi Çoban Yıldızı son bölümde Zekkar ve adamları Seyit’in evini yakıp  ailesine zarar verince ortalık iyice karışacak Peki Çoban Yıldızı yeni bölüm’de Zekkar (Selim Bayraktar) Ölecek mi? Diziden çıkacak mı?

[highlight color=”yellow”]Çoban Yıldızı Zekkar (Selim Bayraktar) Ölecek mi?[/highlight]

Çoban Yıldızı son bölümde Zekkar ve adamları Seyit’in evini yakıp  ailesine zarar verince ortalık iyice karışacak ve Seyit ailesinin tüm ısrarlarına rağmen Zekkar’dan intikam almaya çalışacak. İstemediği bir adamla para yüzünden evlenmek zorunda kalan ve gerdek gecesi evleneceği adamı bıçaklayan Zühre ve ailesi ile Seyit2in yollarının nasıl kesiştiğini anlatan Çoban Yıldızı dizisi‘nde Zekkar babasının intikamı ve kendi nefsi hazları nedeniyle Zühre’ye kafayı takmıştı fakat Zühre Zekkar’ın elinden kurtulmayı başarmıştı

coban Yıldızı Zekkar'in-yandıgı-sahne

 

Çoban Yıldızı Yeni Bölüm’de (3.Bölüm) Neler Olacak?

Çoban Yıldızı  yeni bölüm tüyoları Zekkar Zühre’yi kurtaranın Seyit olduğunu öğrenince Seyit’i bulamayınca ailesininde içinde olduğu evi yakmak istemiş Zühre ve Seyit de bu evin içnde kalmıştı. Bu yangından kurtulurken Seyit ailesi yönüyle büyük bir yara aldı.

Çoban Yıldızı son Bölüm’de Seyyit Zekkar’ı ailesine ve kendisine yaptığı şekilde yakmak için arabaya benzin döküp yakmak için çakmağı ateşledi. Bağırma sesleri gelmeye başladı.

coban-yıldızı-zekkar-öldü-mü-diziden-cikti-mi

Çoban Yıldızı Zekkar (Selim Bayraktar) Ölecek mi? Öldü mü? Diziden Çıkacak mı?

Zekkar rolü ile dizi de başarılı bir performans gösteren Selim Bayraktar dizi de ölmeyeceğini,Seyit’in Zekkara korku vermek için bu olayı yaptığını belirtmek isteriz sevgili dizi severler

Çoban Yıldızı 3.Bölüm Fragmanı videosu

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*