Rastgele Yazı

Çukur 21.Bölüm 2. Fragmanı İlk İzle

Çukur 21.Bölüm 2. Fragmanı İlk İzle

Çukur 21.Bölüm 2. Fragmanı İlk İzle Show tv nin reyting rekortmeni dizisi Çukur’un 21.Bölüm 2. Fragmanı merakla beklenen fragmanlar arsında yerini aldı sevgili dizi severler.Çukur dizisi yayınlanan yeni bölüm fragmanıyla izleyicilerine oldukça aksiyon ve gerilim dolu dakikalar yaşatacağının sinyallerini verdi. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Baykal, Çukur’a savaş açıyor ve ortalık alevleniyor.

Çukur 21.Bölüm 2. Fragmanı İlk İzle

Çukur 21.Bölüm 2. Fragmanı İlk İzle Yamaç’ın yaşadıklarını sorguladığını tanıtımda “Şimdi önümden her gün ceset torbaları geçiyor. Ellerimden kan gitmiyor!” sözleri dikkat çekiyor. Baykal, “Hepsini tek tek indireceğiz. Vartolu’yu, Selim’i, Yamaç’ı ve en sonunda da İdris Koçovalı’yı. Çukur 21.Bölüm 2. Fragmanı Çukur bizim olacak!” sözleriyle intikam yemini ederken Celasun, Yamaç’a hesap soruyor. Öldüğünü sandığı Vartolu’yu karşısında gören Saadet’in ne yapacağı merakla bekleniyor

Çukur 21.Bölüm 2. Fragmanı Video

Çukur 21.Bölüm 2. Fragmanı Video Çukur’da nefesler tutulur ve gözler yıllar sonra birbirlerine kavuşan baba-oğula yani İdris ve Vartolu’ya çevrilir. İdris’le yüzleşen Vartolu’nun önünde iki seçenek vardır: Salih Koçovalı olarak geçmişte kaçırdıklarını yaşamak ya da Vartolu Sadettin olarak ‘Çukur’da fırtına estirmeye devam etmek.

Çukur 21.Bölüm Yeni Fragmanı Video

Çukur 21.Bölüm Yeni Fragmanı Video Vartolu, hayatının en zorlu yol ayrımına gelirken, Selim’i Baykal’ın vurdurttuğunu öğrenen Yamaç ise öfkeden deliye döner ve harekete geçer. Tüm dengelerin alt üst olduğu bölümde gözünü hırs bürüyen Baykal ise etrafındaki herkese tehdit saçarken, Yamaç için geri dönüşü olmayan bir acıya sebep olacaktır. Çukur’da herkes için tehlike çanları çalmaktadır.

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*