Rastgele Yazı

Çukur Dizisi Celasun (Kubilay Aka) Kimdir? Gerçek Adı, Biyografisi

Çukur Dizisi Celasun (Kubilay Aka) Kimdir? Gerçek Adı, Biyografisi

Çukur Dizisi Celasun Kimdir? Gerçek Adı, Biyografisi ile ilgili sizleri biraz bilgilendirmek istedik sevgili takipçilerimiz. 23 Ekim 2017 tarihinde Show tv ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan Çukur dizisi daha şimdiden diziseverler arasında adından oldukça sık bir şekilde bahsettirmeye başladı diyebiliriz.   Peki ilk olarak Vatanım Sensin adlı dizide kendisini tanıdığımız Ali Kemal Karakterine hayat veren Ayrıca Çukur adlı dizde Celasu’a hayat verecek olan Kubilay Aka kimdir?

Çukur Dizisi Celasun (Kubilay Aka) Kimdir?

Çukur Dizisinin baş rollerini Aras Bulut İynemli ile Dilan Çiçek Deniz oynadığı ayrıcakadrosunda Perihan Savaş ,Mustafa Üstündağ ve Ercan Kesal gibi güçlü oyuncu kadrosuna sahip dizinin kısaca konusu Çukur mahallesini ve bu mahalledeki güç savaşlarını konu alacak.

Çukur Dizisi Celasun (Kubilay Aka) Kimdir? Gerçek Adı ve Biyografisi

Çukur Dizisi Celasun (Kubilay Aka) Mayıs 1995 yılında İstanbul’da hayata gözlerini açan Kubilay Aka Lise eğitimi bittikten sonra iki yıl eğitim hayatına ara verip çalışma hayatına adım atar. Havalananında çalışmaya başlayan Kubilay Aka Havalananından çalışmanın etkisi ile “Eskişehir Üniversitesi Havaalanı Yönetimi” bölümünü kazanır. Burada memur olarak çalışırken bir arkadaşı vasıtası ile Vatanım Sensin dizisi’nin oyuncu seçmelerinden haberdar olur ve İstanbula gelerek oyunculuk kariyerine başlar.

Çukur Dizisi Celasun (Kubilay Aka) Resimleri

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*