Rastgele Yazı

Çukur Dizisi Vartolu Öldü mü? Vartolu Diziden Çıkacak mı?

Çukur Dizisi Vartolu Öldü mü? Vartolu Diziden Çıkacak mı?

Ekranlarda fırtına gibi esen son dönemin ilgi ile takip edilen dizilerinden olan Çukur dizisinde heyecan bitmek tükenmek bilmiyor. Çukur dizisi son bölümde efsane bir çatışma sahnesi yaşandı .. Peki Çukur Dizisi Vartolu Öldü mü? Vartolu Diziden Çıkacak mı? İşte detaylar;

Çukur Dizisi Vartolu Öldü mü? Vartolu Diziden Çıkacak mı?

Ekranların büyük ilgi le takip edilen dizisi son bölümde heyecan hız kesmeden devam etti. İzleyenleri adeta ekranları başına kilitleyen silahlı çarpışma sahnesi adeta izlenme rekorları kırdı.. Çukur dizisi son bölümde efsane bir çatışma sahnesi yaşandı .. Peki Çukur dizisinde en önemli karakterlerden biri olan Vartolu ise girdiği bu mücadelede büyük bir çıkmaza girecek 16. bölüm sonunda. Vartolu arabada yanarak ölecek mi yanan arabanın içinde bombadan sonra Vartolu Öldümü kaldı mı sağ kurtuldu mu sorularına yanıt bulmaya çalışacağız..

Vartolu Çukur Dizisinden Çıkacak mı?

Yamaç ve İdris baba büyük bir adam sayısı ile Koçovalılara saldırı düzenliyor. Koçovalılar bu baskında çok fazla adam kaybediyorlar ve adeta ortalık kan gölüne dönüyor sevgili takipçiler. Onca adamın ölmesinden sonra geriye sadece Medet ve Vartolu kalır.Bu baskın sonucunda Vartoluyu büyük bir bozguna uğramış ve karşı ekip onu arabanın içinde bombayla öldürmüş araçta yanarak can vermiştir, ama gerçekler çok farklı. Peki Vartoluya ne olacak?

Çukurda Vartolu Ölecek mi Vuruldu mu

Çukur dizisi son bölümde Vartolu delik deşik olan arabaya kendini zar zor atmış ve nihayetinde araba bomba ile patlatılmıştır. Herkesin aklına gelen tek soru ; Vartolu Öldü mü? Vartolu Çukur Dizisinden Ayrılacak mı? Bu konu ile ilgili olarak aklımızda bazı senaryolar yok değil sevgili takipçiler;

Öncelikle Vartolu karakteri Çukur dizisinin en sevilen ve öne çıkan karakterlerinden bir tanesi olması sebebi ile diziden çıkmasını pek imkan dahilinde görmüyoruz açıkçası. Bize göre Vartolu bu dizinin en has elemanı, o olmadan Çukur bir manası yok, sanırız senaryo ekibi Vartoluya öldü süsü verilerek hem tepkileri ölçmeyi hemde dizinin reytinglerini nasıl etkileyeceğini ölçmek istemiş olabilirler..

Vartolu Öldü mü?  Vartolu,öldü numarası yapıp daha güçlü gelmek için hemde Beyefendinin etkisinden sıyrılmak için öldü numarasına yatmış olabilir.

Vartolu Diziden Çıkacak mı?

Son çatışmada Vartolu arabada yanmış gibi olsa da yaralı olarak çıkacak oradan. Yani yaralanacak ama ölmeyecek. Zaten ölse diziden çıkmasıyla dizi büyük bir kan kaybeder. O yüzden bence Çukurdan ayrılacak son oyuncu Vartolu olmalı, bir çok kişi onun rol kalitesini beğendiği için izliyor.

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*