Rastgele Yazı

Deli Gönül Fatmanur Güzel (Tuvana Türkay) Kimdir? Resimleri

Deli Gönül Fatmanur Güzel (Tuvana Türkay) Kimdir? Resimleri

Fox tv ekranlarında önümüzdeki aylarda yayın hayatına başlayacak olan Deli Gönül dizisi kadrosu ve senaryosu ile iddialı yapımlar arasında yer alıyor.  Dizinin oyuncu ve cast çalışmaları devam ederken yeni bir oyuncu daha belli oldu. Deli Gönül Fatmanur Güzel (Tuvana Türkay) Kimdir? Resimleri ve Biyografisi ile ilgili merak ettiklerinizi yazımızın devamında bulabilirsiniz..

Deli Gönül Fatmanur Güzel (Tuvana Türkay) Kimdir? Resimleri

Deli Gönül dizisinin kadın başrol oyuncusu Fatmanur Güzel karakterini canlandıracak olan Kara Para Aşk dizisinden tanıdığımız Tuvana Türkay oldu. Tuvana Türkay dizide hayalperest, neşeli ama bir o kadar da kırılgan bir müzik öğretmeni olan Fatmanur Güzel karakterine hayat veriyor.

Deli Gönül Tuvana Türkay Kimdir

Deli Gönül Fatmanur Güzel (Tuvana Türkay) Kimdir? Biyografisi

3 Ekim 1990 doğumlu olan Tuvana Türkay İstanbul, Üsküdar’da Bulgaristan göçmeni ve Rizeli bir annesinin kızı olarak dünyaya gelmiştir. İstanbul Koleji’nden mezun olan Tuvana Türkay eğitimine Beykent üniversitesi Radyo Televizyon sinema bölümünde devam etti.

Deli Gönül Fatmanur Güzel Tuvana Türkay Kimdir

Kamera karşısına erken yaşta geçen Tuvana Türkay ilk kez 9 yaşında Reklam filmlerinde oynamaya başladı. Oyunculuk, şan ve diksiyon dersleri alan Tuvana Türkay, 2014 yılında Kara Para aşk dizisinde rol aldı ve son olarak 2015 tarihli Güvenrin Uçuverdi filminde oynadı. Tuvana Türkay bunların dışında Eksik Sayfalar, Esir Sultan, Yer Gök Aşk, Nakş-ı Dil Sultan, Ayrılık, Cumhur Cemaat yapımlarında yer aldı.

 

 

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*