Rastgele Yazı

Deli Gönül Kadir Hoca Kimdir? Gerçek Adı Boyu Kilosu

Deli Gönül Kadir Hoca Kimdir? Gerçek Adı Boyu Kilosu

Fox tv ekranlarında önümüzdeki aylarda yayın hayatına başlayacak olan Deli Gönül dizisi kadrosu ve senaryosu ile iddialı yapımlar arasında yer alıyor.  Dizinin oyuncu ve cast çalışmaları devam ederken yeni bir oyuncu daha belli oldu.Deli Gönül Kadir Hoca Kimdir? Gerçek Adı Boyu Kilosu

Deli Gönül Kadir Hoca Kimdir? Gerçek Adı Boyu Kilosu

Deli Gönül Kadir Hoca (Murat Ünalmış) Murat Ünalmış kısa bir aradan sonra Deli Gönül dizisiyle ekranlara geri dönüyor.  Bildiğiniz üzere son olarak Sevda Kuşun Kanadında dizisinde oynayan Murat Ünalmış yeni dizisinde Mehmet Kadir Ölçek isimli öğrencileri ve çevresi tarafından çok sevilen bir edebiyat öğretmenine hayat veriyor.

Deli Gönül Kadir Hoca (Murat Ünalmış) kimdir

Deli Gönül Kadir Hoca (Murat Ünalmış) Kimdir?

36 yaşında olan yetenekli oyuncu Murat Ünalmış 23 Nisan 1981 Kayseri doğumludur. İşletme fakültesinden mezun olduktan sonra film sektörüne atılmış.. Bu işletme bölümünden mezun olanlar nedense illa bir film veya dizi sektöründe şansını deniyorlar:):) Murat Ünalmış kardeşimizde şansını denemiş ve ilk olarak Mahsun Kırmızıgül’ün yönettiği Güneşi Gördüm filmi ile tanınmıştır.

Deli Gönül Kadir Hoca (Murat Ünalmış)

Deli Gönül Kadir Hoca Kimdir? Gerçek Adı Boyu Kilosu

Deli Gönül Kadir Hoca (Murat Ünalmış) biyografisi Lise yılları boyunca profesyonel olarak Fenerbahçe Kulübünde basketbol oynamış olduğu için muhtemelen 1.80 in üzerinde boyu var. Gerçek adı yukarıda da belirttiğimiz gibi Murat Ünalmış‘tır.

Deli Gönül oyuncu kadrosu kim hangi rolde

2011 yılında Birce Akalay ile evlenmiş 2012 yılında boşanmıştır. Lale Devri, Yer Gök Aşk, İnadına Yaşamak gibi dizilerde rol almıştır. Gecenin Kanatları, Newyork’ta Beş Minare gibi filmlerde rol bulmuştur.

Deli Gönül 1.Bölüm Fragmanı

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*