Rastgele Yazı

Diriliş Ertuğrul 106.Bölüm Fragmanı ve Tüyoları

Diriliş Ertuğrul 106.Bölüm Fragmanı ve Tüyoları

Trt 1 ekranlarının sevilerek izlenen ve büyük ilgi ile takip edilen dizisi Diriliş Ertuğrul’un 14 Şubat 2018 tarihinde yayınlanacak olan 106. Bölümü olan Yeni bölümü’nde yine heyecan dorukta olacak sevgili takipçiler. Peki Diriliş Ertuğrul yeni bölümde neler olacak? Diriliş Ertuğrul 106.Bölüm Fragmanı ve Tüyoları ile sizlerle birlikteyiz..

Diriliş Ertuğrul 106.Bölüm Fragmanı ve Tüyoları

Çarşamba akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Diriliş Ertuğrum yine heyecan dolu. Diriliş Ertuğrul 106. yeni bölümüyle 14.02.2018 tarihinde ekranlara gelecek.. Geçtiğimiz bölümlerde Ertuğrul,Bahadır ve ailesini yenerek Kaleyi fethetmek için sefere çıkmış ve zafere ulaşarak Karacahisar Kalesi’ni fethetmişti.. Bu fetih sırasında Baş belası Ares’den tam kurtulduk derken, Ares ise kendini ölüler arasına saklayarak kaçmayı başarmıştı.

Diriliş Ertuğrul 106.Bölüm Fragmanı (14.02.2018)

Karacahisar Kalesi’ni fetheden Ertuğrul burada   yeni nizam dahilinde gerekli düzenlemeleri yapmıştır. Kendisine emanet olan Marya’yı ise Artuk’la evlendirmek istemiş ve iki tarafın da rızasını alarak Marya ve Artuk’u evlendirmiştir. Hayme Ana bu nikah sırasında fenalaşarak yere yığılıyor ve Ertuğrul’un kollarında gözlerini yumuyor..

 14.02.2018 Diriliş Ertuğrul 106.Bölüm’de Neler Olacak?

Diriliş Ertuğrul 106.Bölüm Tüyoları Video Bilecik Tekfuru ise, Ertuğrul’a bir komutanını göndermiş ve Ares karşılığında kendisinden Karacahisar Kalesi’ni geri istemişti. Ares ve Titan’ın izini bulan Atsız ise Ertuğrul’a gördüklerini haber etmeye giderken şehit edilmişti. Ertuğrul’un teklifi reddetmesinden sonra Bilecik Tekfuru ne yapacak?

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*