Rastgele Yazı

Diriliş Ertuğrul 22 Mart 2017 81.Bölüm Fragmanı İlk izle

Diriliş Ertuğrul 22 Mart 2017 81.Bölüm Fragmanı İlk izle

Diriliş Ertuğrul 22 Mart 2017 81.Bölüm Fragmanı İlk izle

Trt1 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul’un yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İzleyenleri adeta ekran başına kilitleyen Diriliş Ertuğrul dizisi’nin 22 Mart 2017 tarihli yeni bölüm fragmanı ve özeti ile sizlerle birlikteyiz.

Diriliş Ertuğrul 22 Mart 2017 81.Bölüm Fragmanı İlk izle

Diriliş Ertuğrul 22 Mart Yeni Bölüm fragmanı ilk izle

Diriliş Ertuğrul Yeni Bölümde; Vasillus 0yunlarını akıllıca bozan Ertuğrul artık sefere hazırlanmaktadır. Bildiğiniz üzere Vasillus Hanlı Pazarı ele geçirmek için Aslı Han’ı kullanmış ve planlarının tam istediği gibi gittiğini düşünmektedir. Ertuğrul’un Alpleri Aslı Han’ı kurtarmıştır ve Ertuğrul ile Vasillus Han’lı Pazarda yüzyüze gelmişlerdi.

Diriliş Ertuğrul 22 Mart neler olacak 81.bölüm

Diriliş Ertuğrul 81.Bölüm Tüyoları

Diriliş Ertuğrul 81.bölüm tüyoları Hanlı pazarda Ertuğrul ve Alpleri Vasillus ve ordusunu ağır yenilgiye uğratırlar. Ertuğrul’un savaşı artık başlamıştır. Fetih için tüm şartlar olgunlaşmıştır. Ertuğrul Bey uzun zamandır planladığı seferi nihayet gerçekleştirecek. Vasilisus’un sarayına giden Ertuğrul, “Türk’e pusu kurulmaz ve Türk’e ceza kesilmez” diyerek kılıcına davranacak. Feth hazırlıklarını tamamlayan Ertuğrul Bey ve Alp’leri artık harekete geçmek için hazırdır.

Diriliş Ertuğrul 81.Bölüm (22 Mart 2017) Neler Olacak?

Diriliş Ertuğrul 22 Mart 81.bölümde neler olacakDiriliş Ertuğrul 81.Bölüm (22.03.2017) özeti Akıl hocasından aldığı tavsiyeler doğrultusunda cenk edildikten sonra feth yapılan bölgede gönüllerin de kazanılması gerektiğini söyleyen kişiler Ertuğrul Bey’e destek verecek. Pusatıyla Vasilis’un cezasını veren Ertuğrul Bey “Türk’e ceza kesilmez” diyerek yaptıklarının bedelini ödetecek

Diriliş Ertuğrul 81.Bölüm Fragmanı İlk İzle

Diriliş Ertuğrul 81.Bölüm’de yaşanacakların anlatıldığı 22 Mart 2017 tarihli yeni bölüm fragmanı tanıtım videosu internet ile aynı anda içeriğimizde olacak

Diriliş Ertuğrul 22 Mart 2017 81.Bölüm Fragmanı Yayınlandı

 

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Yapılan Yorum (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*