Rastgele Yazı

Diriliş Ertuğrul 82. Bölümde Vasilius’un Sonu Mu Geliyor?

Diriliş Ertuğrul 82. Bölümde Vasilius’un Sonu Mu Geliyor?

Diriliş Ertuğrul 82. Bölümde Vasilius’un Sonu Mu Geliyor? Trt 1 ekranlarında 22 mart çarşamba akşamı ekranlara gelen Diriliş Ertuğrul 81. Bölümü ile ekranlara geldi. Rayting birincisi olan ve büyük bir kitle tarafından ilgi ile takip edilen Diriliş Ertuğrul 81. son bölümü bir solukta izlendi. Şimdi herkes Diriliş Ertuğrul 82. Yeni bölümde neler olacak? Nasıl gelişmeler yaşanacak diye konuşur oldu. Fenomen dizi Diriliş Ertuğrul’da bu hafta Vasilius bir defa daha deliye dönmek zorunda kaldı.

Diriliş Ertuğrul vasilius

Diriliş Ertuğrul vasilius

Savaş hazırlığı yapan ve mühimmat toplayan Vasilius’un mühimmatlarını ele geçiren Ertuğrul Bey büyük bir tehlikeyi daha atlatırken, Vasilius kahrından ölecek duruma geldi. Diriliş Ertuğrul’da Vasilius ile Ertuğrul Bey arasındaki gerilim yükselerek devam ediyor.

Diriliş Ertuğrul 82. Bölümde Vasilius’un Sonu Mu Geliyor? Hanlı Pazar’ı kolaylıkla ele geçireceğini düşünerek oraya büyük bir rahatlıkla gelen Vasilius hain planlarının işe yaramadığını, Askerlerinin Aslıhan’ı elden kaçırdığını öğrenen Vasilius, kendisinin müthiş planının işe yaramadığını öğrendiğinde, aslında kendi tuzak kurmuşken kendisinin tuzağın içinde kaldığını öğrenince de şok olmuştu.

Diriliş Ertuğrul 82. Bölümde Vasilius'un Sonu Mu Geliyor

Diriliş Ertuğrul 82. Bölümde Vasilius’un Sonu Mu Geliyor

Diriliş Ertuğrul 82. Bölümde Vasilius’un Sonu Mu Geliyor? Ertuğrul Bey’in gazabına bir defa daha uğrayan Vasilius, Bamsı sayesinde kurtulmuştur. Teo’nun elinde olan Bamsı ile Vasilius takas edilerek şimdilik Vasilius’un yaşamasına izin verilmiştir. Teo ve adamları da boş durmuyor bu arada Türkmen Beylerini öldürüyordu. Bunun üzerine Ertuğrul Bey Karacahisar Kalesinde Teo’ya bağlı komutanların cesedinin ibret için sallandırılması talimatını vermişti. Ancak Karacahisar Kalesinde olan Turgut, Kutluca ve Samsa hala oradadır. Ertuğrul Bey ve Aliyar ise onların akibetini çok merak etmektedir.

Diriliş Ertuğrul 82. Bölüm Fragmanı

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*