Rastgele Yazı

Diriliş Ertuğrul 91.Bölüm Sezon finalinde Ertuğrul Bey Ölecek mi?

Diriliş Ertuğrul 91.Bölüm Sezon finalinde Ertuğrul Bey Ölecek mi?

Diriliş Ertuğrul 91. yeni bölümüyle sezon finali yapacak.Heyecanla izlenen Diriliş Ertuğrul 91. bölüm 2. fragmanında Ertuğrul Bey’in harp sırasında yaralanıp yere düştüğünü gören izleyiciler şok oluyor. Yayınlanan sezon finali 2. fragmanında Ertuğrul Bey ağır yaralar alıyor. Ertuğrul bey ölecek mi? 

Diriliş Ertuğrul 91.Bölüm Sezon finalinde Ertuğrul Bey Ölecek mi?

Diriliş Eruğrul’un yayınlanan 91. bölüm son fragmanında Ertuğrul Bey düşmanlarıyla girdiği savaşta aldığı kılıç darbesiyle yere yığılıyor.Heyecanla izlenen Diriliş Ertuğrul 91. bölüm 2. fragmanında Ertuğrul Bey’in harp sırasında yaralanıp yere düştüğünü gören izleyiciler şok oluyor. Yayınlanan sezon finali 2. fragmanında Ertuğrul Bey ağır yaralar alıyor. Ertuğrul bey ölecek mi? Ertuğrul Bey’in yerine yeni sezonda yeni oba beyi Dündar mı olacak? 

Diriliş Ertuğrul 91.Bölüm Sezon finalinde Ertuğrul Bey Ölecek mi

Diriliş Ertuğrul 91.Bölüm Özeti ve Tüyoları (14.06.2016)

Büyük bir orduyla birlikte Hanlı Pazar’a baskın yapmak üzere gelen Vasilius, Ertuğrul’un tuzağına düşmüş ve Ertuğrul tarafından öldürülmüştür. Ertuğrul şimdi gözünü Karacahisar kalesine dikmiştir. Peki Sultan, Kalenin fethi için ordusuyla Ertuğrul’a destek olacak mıdır? Ertuğrul başsız kalan kaleye Selçuklu sancağını dikebilecek midir? Diğer yandan Ekaterina, kaledeki boşluktan istifade ederek imparatora mektup yazmış ve yetki istemiştir.

Diriliş Ertuğrul Sezon finalinde Ertuğrul Bey Öldü mü

Diriliş Ertuğrul 91.Bölüm Sezon finalinde Ertuğrul Bey Ölecek mi?

Heyecanla izlenen Diriliş Ertuğrul 91. bölüm 2. fragmanında Ertuğrul Bey‘in harp sırasında yaralanıp yere düştüğünü gören izleyiciler şok oluyor. Ertuğrul Bey, Halime Sultan ile helalleşir. Ertuğrul Bey ve alpleri yolda saldırıya uğrarlar. Bu sırada Ertuğrul Bey önce bir ok ile sol omzundan yaralanır. Buna rağmen cenke devam eden Ertuğrul Bey, karnından aldığı kılıç darbesi ile yıkılır.Ertuğrul’un akıbeti ise yeni sezonun ilk bölümünde belli olacak fakat muhtemelen henüz ölmeyecek çünkü senaryonun akışına aykırı bir durum olur Ertuğrul Bey’in ölmesi

 Diriliş Ertuğrul Sezon finalinde Ertuğrul Bey Öldü!!
Diriliş Ertuğrul 91.Bölüm 2.Tanıtımı (Sezon Finali)

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*