Rastgele Yazı

Diriliş Ertuğrul Son Bölüm :Aliyar Öldü mü? Ölecek mi? Yeni Bölüm Tüyoları

Diriliş Ertuğrul Son Bölüm :Aliyar Öldü mü? Ölecek mi? Yeni Bölüm Tüyoları

Trt 1 ekranlarının çarşamba gecelerine damga vuran dizisi Diriliş Etuğrul’un yeni bölümünde izleyenleri yine heyecan dolu ve bol aksiyonlu sahneler bekliyor olacak. Televizyon ekranlarının en başarılı ve bol reytingli yapımlarından olan Diriliş Ertuğrul dizisi Yeni bölümde Ertuğrul kendisine kurulan tuzaklardan kurtulabilecek mi?Diriliş Ertuğrul 89. Bölüm Fragman Ve Özeti Aliyar Öldü Mü! Ölecek mi? Merak edilen sorularınızın cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Diriliş Ertuğrul Son Bölüm :Aliyar Öldü mü? Ölecek mi? Yeni Bölüm Tüyoları

TRT 1’de ekranlara gelen ve çarşamba günlerinin önemli bir dizisi olan Diriliş Ertuğrul yine aksiyon dolu bir bölümle izleyici karşısına çıkacak. Diriliş Ertuğrul dizisi Yeni bölümde Ertuğrul kendisine kurulan tuzaklardan kurtulabilecek mi?Diriliş Ertuğrul 89. Bölüm Fragman Ve Özet Aliyar Öldü Mü! Ölecek mi? İşte Detaylar;

Diriliş Ertuğrul Son Bölüm Ölecek mi

Diriliş Ertuğrul 89. Bölüm Fragmanı Ve Özeti

Bir türlü rahat durmayan Vasillus bir süredir sessiz ve derinden gitmekte ve yeni planlar ile Ertuğrul’un sonunu hazırlamak için çalışmaktadır. Bu arada Nikea’dan gelen büyük bir ordu takviyesi ile iyice güç toplamış ve Sultan’ın casusunu yakalayarak Ertuğrul’ları büyük bir tuzağa düşürmüştür. Eruğrul ve obasına elinden geldiğince zarar vermek ve onu köşeye sıkıştırmak için ardı arkası gelmeyen planlarını devreye sokar.

Diriliş Ertuğrul 89. Bölüm Fragmanı Ve Özeti (24 Mayıs 2017)

Büyük saldırı sonrasında Ertuğrul bu kıskaçtan kurtulur fakat can yoldaşı olan Aliyar’ın ok ile vurulmasına da engel olamaz. Sırt sırta, omuz omuza onlarca savaşa beraber girdiği can yoldaşı Aliyar ağır yaralanır. Acaba Aliyar yaşayacak mı? Yoksa Ölecek mi?

Diriliş Ertuğrul 89.bölüm fragmanı ilk izle Aliyar Öldü mü

Diriliş Ertuğrul Son Bölüm :Aliyar Öldü mü? Ölecek mi? Yeni Bölüm Tüyoları

Dışarıda bu işler olurken Kayı Obasında ise farklı bir felaket olagelmektedir. Hamile olan Halime Sultan’ın doğum sancıları başlamış ve doğumda birşeyler ters gitmektedir.  Çocuk ters gelmekte ve ebeler bir türlü doğumu gerçekleştirememektedir. Halime son olarak kendinden geçmiş ve herkes çaresiz kalmıştır. Halime Sultan bu zorlu doğum sonrasında Ölecek mi?

 

 

 

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*