Rastgele Yazı

Diriliş Ertuğrul Hayme Ana Öldü mü? Diziden Ayrılacak mı?

Diriliş Ertuğrul Hayme Ana Öldü mü? Diziden Ayrılacak mı?

TRT’nin reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul’da toy toplantısı sırasında yere yığılan Hayme Ana’nın akıbeti merak ediliyor. Diriliş Ertuğrul dizisinde Ertuğrul’un annesi ve aynı zamanda tüm oba’nın saygı ve sevgi duyduğu Hayme Ana Ölecek mi? Diziden Ayrıldı mı?

 

Diriliş Ertuğrul Hayme ana ölecek mi? Diriliş Ertuğrul Hayme ana öldü mü?

Diriliş Ertuğrul dizisi’nin son bölümü’nde heyecan verici gelişmeler yaşanıyor sevgili takipçiler.104. bölüm 2. fragmanında ise eşi Süleyman Şah’ın ölümü sonrasında bir nevi obasının başına geçen Hayme Ana, ölen oğulları ve eşini özlediğini, onlara kavuşmak istediğini oğlu Ertuğrul Bey’e söylüyor. İzleyenleri ekranları başına kilitleyen bu sahneden sonra  Hayme Ana, toy toplantısı sırasında yere yığılıyor.

Diriliş Ertuğrul Hayme ana öldü mü? Diziden Ayrılacak mı?

Diriliş Ertuğrul Hayme ana öldü mü? Diriliş Ertuğrul dizisinin güçlü karakterlerinden olan Hayme ana Ertuğrul’un annesi olmasının yanı sıra obada herkes tarafından sevilen ve saygı duyulan bir kişidir. Öyle ki Herkesin problemleri ile ayrı ayrı ilgilenmekte hepsinin yardımına koşmaktadır. Şu anda Ertuğrul Gazi’nin çocuklarına bakmaktadır.

Diriliş Ertuğrul Hayme Ana Ölecek mi? 

Şu anda Hayme Ana’nın diziden ayrılacağı ile ilgili kesin bir bilgiye ulaşamadık sevgili takipçilerimiz.Hayme Ana’yı canlandıran Hülya Darcan’ın da diziden ayrıldığına dair bir bilgi yok.

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*