Rastgele Yazı

Duymayan Kalmasın Konuk : Zuhal Topal Video

Duymayan Kalmasın Konuk : Zuhal Topal Video

Sevilen magazin programı Duymayan Kalmasın’ın bugün yayınlanan yeni bbölümüne Zuhal Topal konuk olarak katıldı. Sorulan sorulara samimiyetle cevap veren Zuhal Topal,Esra Erol’un sesi titreyerek programı bırakıyorum açıklamasına da göndermede bulundu.  Duymayan Kalmasın Konuk : Zuhal Topal Video su ile sizlerle birlikteyiz

Duymayan Kalmasın Konuk : Zuhal Topal Video

Zuhal Topal‘la programının sunucusu Zuhal Topal bugün Star tv de yayınlanan Duymayan kalmasın adlı magazin programına konuk olarak katıldı. Rtük’ün evlilik programlarını kaldırma talebinin gündeme gelmesinin ardından programın kaldırılmasına yönelik açıklamalarda bulundu. Yaptığı açıklamalarda Esra Erol’un sesi titreyerek programı bitireceğim diye açıklama yapmasına da göndermede bulundu.

Esra Erol’a Gönderme

En  Çok Ceza Aln Fakat En çok İzlenen Program

Daha öncesinde pek çok sosyal içerikli program sundum fakat 3 ay içinde kaldırıldı ve reytinglerde ilk 100’e bile giremedim diyen Esra Erol açıklamalarına ; Rtük’ten en çok ceza alan ve en çok şikayet edilen programlar evlilik programları ancak en çok izlenen programda evlilik programı diyerek çelişkiye değinmeden edemedi. Bu konuda çok da haksız sayılmaz bence de..

 

Duymayan Kalmasın Konuk : Zuhal Topal Video

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*