Rastgele Yazı

Elif 19 Mayıs Cuma Fragman Özet ve Tüyoları

Elif 19 Mayıs Cuma Fragman Özet ve Tüyoları

Elif 19 Mayıs Cuma Fragman Özet ve Tüyoları Elif 19 Mayıs Cuma 535. Bölüm Fragmanı, Özeti ve Tüyoları, Kanal 7 ekranlarında izleyicisi ile buluşan sevilen dizisi Elif’in 19 Mayıs Cuma günü yayınlanacak olan 534. yeni bölümü ile ilgili detaylar sitemizde yerini alacaktır.

ELİF DİZİSİ ÖNCEKİ BÖLÜM FRAGMAN, ÖZET VE TÜYOLARI

Elif 533. Yeni Bölümde Selim Ölecek Mi? 17 Mayıs 2017 Kanal 7 ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi elif dizisinin 17 mayıs tarihli 533. yeni bölümünde Selim’ın baş dönmeleri artıyor. Bu da izleyicilerin aklına Selim ölüyor mu? Elif dizisinin Selim’i diziden ayrılıyor mu? sorularını gündeme getirdi.

elif selim kimdir

elif selim kimdir

Elif 533. Yeni Bölümde Selim Ölecek Mi? 17 Mayıs 2017 Elif dizisinin yeni bölümünde Yusuf’un maddi sıkıntıları artmaktadır. Sahaf’ın ipotekli oluşu Yusuf’un canını iyiden iyiye sıkmakta ve yeni çareler aramaya zorlamaktadır. Elif 533. Yeni Bölümde Selim Ölecek Mi? 17 Mayıs 2017 Sahaf’ı kurtarmak için bir bölümünü iyi işleyip para getireceğini düşündüğü kafe’ye çevirmeye karar veriyor. Elif ise bu durumu öğrendiğinde çok üzülüyor. Yusuf para getireceğini düşündüğü işi Melek’e anlatıyor. Melek çok dinlemese de Yusuf’un arkasında olduğunu söylüyor. Bakalım Yusuf bu yeni iş fikri ile sahafı kurtarabilecek mi?

elif yeni bölüm selim

elif yeni bölüm selim

Selim ise yeni iş aramasında. Güzel geçen bir görüşmenin ardından ise kendini çok iyi hissetmiyor. Selim’in baş dönmeleri iyiden iyiye artıyor. Selim’in bu hali herkesi telaşa sürüklemeye yetiyor. Elif 533. Yeni Bölümde Selim Ölecek Mi? 17 Mayıs 2017 Başrollerinde İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin ve Cemre Melis Çınar’ın rol aldığı Elif dizisi hafta içi her gün 20:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyicisi ile buluşuyor.

ELİF DİZİSİNİN ÖNCEKİ BÖLÜM FRAGMAN, ÖZET VE TÜYOLARI

Elif 532. Bölüm Yusuf Melek’e Aşkını İtiraf Edecek Mi? (16 Mayıs 2017) Kanal 7 ekranlarının ilgiyle takip edilen ve bir o kadar da uzun soluklu dizisi Elif 15 Mayıs akşamı 531. son bölümü ile ekranlara geldi.

Elif 532. Bölüm Yusuf Melek’e Aşkını İtiraf Edecek Mi? (16 Mayıs 2017)

elif 532. bölüm

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Elif’te 16 Mayıs akşamı Yusuf ve Melek ilişkisinin nereye gideceği belli olacak gibi. Elif 532. yeni bölümde Yusuf Melek’i bir türlü aklından çıkaramamaktadır. Elif 532. Bölüm Yusuf Melek’e Aşkını İtiraf Edecek Mi? (16 Mayıs 2017) Yusuf kendini çok kötü hissetmekte bir yandan da Melek’i aklından çıkaramadığı için kendini mahçup hissetmektedir. Yusuf’un bu hallerin Melek’in de dikkatinden kaçmamış ve Yusuf’un neler hissettiğini bir nebze de olsa anlamıştır.

elif emiroğlu ailesi

elif emiroğlu ailesi

Melek ise atölyeye geri dönmüştür. Selim bu durumu öğrenince çok sinirlenir ve Melek’e hesap sorar. Elif 532. Bölüm Yusuf Melek’e Aşkını İtiraf Edecek Mi? (16 Mayıs 2017) Melek maddi zorlukların üstesinden gelmek için başka çaresinin kalmadığını Selim’e anlatırken, Melek’in atölyede tekrar işe başlaması atölyede çalışanlar tarafından sevinçle karşılanır. Elif 532. Bölüm Yusuf Melek’e Aşkını İtiraf Edecek Mi? (16 Mayıs 2017) Melek bir yandan Yusuf’a güvenemesede artık kendi de biliyordur ki Yusuf’tan kaçamayacaktır. Elif dizisi 532. yeni bölümüyle 16 Mayıs akşamı saat 20 : 00’da Kanal 7 ekranlarında izleyicisi ile buluşacak.

ELİF 532. BÖLÜM FRAGMANI (16 MAYIS)

Elif Önceki Bölüm Özeti

Elif Dizisi 531. Bölüm Tüyoları (15 Mayıs 2017) Kanal 7 ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve büyük bir ilgiyle takip edilen dizinin 12 mayıs 2017 tarihinde 530. son bölümü ile ekranlara geldi. Kanal 7 ekranlarının uzun soluklu günlük dizilerinden biri olan Elif dizisinin yeni bölümü merakla bekleniyor.

Elif Dizisi 531. Bölüm Tüyoları

Elif Dizisi 531. Bölüm Tüyoları

Elif Dizisi 531. Bölüm Tüyoları (15 Mayıs 2017) Arzunun öldüğü haberi ortalığa bomba gibi düşüyor. Leyla bu habere duyarsız kalamayıp çok tedirgin oluyor. Leyla, Arzu’nun ölümü ile ilgili kendisine yöneltilen suçlamalardan aklanabilecek mi? Elif Dizisi 531. Bölüm Tüyoları (15 Mayıs 2017) Leyla bu durumdan nasıl kurtulacak. Elif’in durumu ise Emiroğlu ailesini rahatlatıyor ancak aile başka sorunlarla karşı karşıya kalacak.

Elif Dizisi 531. Bölüm

Elif Dizisi 531. Bölüm

Maddi zorluklar içinde kendini derin bir boşlukta bulan Selim’in bu duruma daha fazla dayanacak gücü kalmamıştır. Yusuf’un durumu da Selim’den farklı değildir. Olaylar artık iyiden iyiye çıkmaza girmiştir. Elif Dizisi 531. Bölüm Tüyoları (15 Mayıs 2017) Arzu’nun öldüğüne bir türlü inanmak istemeyen Ümit adı gibi bir ümitle güzel bir haber beklemektedir. Arzu’nun öldüğüne kimse inanmak istemezken cesedinin bulunması az olan ümitleri tümden silmiştir ve bir gerçek vardır ortada o da Arzu’nun öldüğüdür.

Elif Son Bölüm Fragmanı

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*