Rastgele Yazı

Elif 25 Mayıs 539. Bölüm Leyla Amacına Ulaşacak Mı?

Elif 25 Mayıs 539. Bölüm Leyla Amacına Ulaşacak Mı?

Bankada işini halletmeye çalışan Selim, yaşlı bir adamın paralarını çalan adamların peşine düşmüş ve paraları kurtarmıştı. Ancak Selim paraları almasına rağmen adamlar onu köşeye sıkıştırmayı başarmışlardı. Elif dizisinin yayınlanacak olan 538. bölümünde Selim adamlardan kurtulmayı başarmıştır.

elif dizisi leyla

elif dizisi leyla

Elif 25 Mayıs 539. Bölüm Leyla Amacına Ulaşacak Mı? Leyla’nın derdi ise şu sıralar Melek’i mümkün olduğunca Yusuf’un gözünden düşürmektir. Hatta bu yolda çok sinsi bir plan hazırlayıp Melek’e iftira atmayı bile sinsi bir şekilde planlar.

elif dizisi melek

elif dizisi melek

Leyla’nın komşusu olan Nermin’in Melek’e elbise dikeceğini öğrenince başta buna engel olmak ister ancak sonradan şeytanın bile aklına gelmeyeceği bir plan yapıp uygulamaya başlar. Elif 25 Mayıs 539. Bölüm Leyla Amacına Ulaşacak Mı?  Nermin’in cüzdanın çalarak bunu Melek’in üzerine atacak ve Melek’i mahalleye karşı hırsız olarak tanıtabilecektir. Bakalım Leyla bu planında Melek’i küçük düşürmeyi başarabilecek mi?

Başrollerinde İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin ve Cemre Melis Çınar’ın rol aldığı Elif hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Elif Dizisi Önceki Bölüm Özet ve Tüyoları

 

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*