Rastgele Yazı

Elif 541. Bölüm Fragmanı ve Tüyoları : Selim’in Hastalığı Ne?

Elif 541. Bölüm Fragmanı ve Tüyoları : Selim’in Hastalığı Ne?

Elif 541. Bölüm Fragmanı ve Tüyoları : Selim’in Hastalığı Ne? Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Elif’in 541. bölümü olan ve 29 mayıs pazartesi günü ekranlara gelecek bölümünde en çok merak edilenlerin başında Selim’in hastalığı var. Selim’in hastalığı ne? Selim’in baş ağrısı neden kaynaklanıyor? Selim ölerek Elif dizisinden ayrılacak mı?

elif 541. bölüm fragmanı

elif 541. bölüm fragmanı

Elif 541. Bölüm Fragmanı ve Tüyoları : Selim’in Hastalığı Ne? Önceki bölümlerde kendisine atılan iftiraya Yusuf’un da inanması Melek’i çok yaralamıştır. Birde Yusuf’un Melek’i aklamak için Neriman ile pazarlık yaptığını öğrenen Melek iyiden iyiyi yıkılmıştır. Yusuf ile adeta köşe kapmaca oynayan Melek, ne kadar Yusuf’tan kaçsa da hep bir yerlerde yolları kesişmektedir. Yusuf ise ne yapıp edip Melek’in gönlünü yeniden kazanmaya çalışmaktadır. Yusuf, Melek’in hem gönlünü almak hem de Melek’e hislerini söylemeden anlatmanın bir tek hediyeden geçtiğini anlamıştır.

elif yeni bölüm

elif yeni bölüm

Elif dizisinin 29 mayıs pazartesi günü yayınlanacak olan 541. yeni bölümünde ise en çok merak edilenlerin başında Selim gelmektedir. Selim’in iyiden iyiye artan baş ağrılarına bir çözüm bulması gerekmekte. Selim artık dayanılmaz bir hal alan baş ağrıları için doktora gider. Selim’in korktuğu başına gelmiştir ve doktorun bunu teyit etmesi karşısında ne yapacağını düşünmektedir.

Elif Yeni Bölüm Fragmanı

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*