Rastgele Yazı

Elif 582.- 583. Bölüm Özeti tüyoları fragmanı (17-18 Ekim)

Elif 582.- 583. Bölüm Özeti tüyoları fragmanı (17-18 Ekim)

Kanal 7 ekranlarının sevilerek izlenen ve her bölümü merakla beklenen dizisi Elif’de heyecan kaldığı yerden devam ediyor sevgili diziseverler..Elif 582. bölüm 17 ekim salı günü 583. Bölüm Özeti tüyoları fragmanı da 18 Ekim çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya devam edecek kaldığı yerden.

Elif 582.- 583. Bölüm Özeti tüyoları

Elif 582.Bölüm Özeti ve tüyoları  Kerem Reyhan’ın sınavlara hazırlanıp üniversiteyi düşündüğünü öğrenir.. Karınca kararınca yardım etmek için hazırlık kitapları ve testler alarak Elif aracılığıyla Reyhan’a ulaştırır. Fakat kitapları alan Reyhan’ın gösterdiği tepki Kerem’in umduğu gibi olmaz. 17 Ekim Elif 582.Bölüm Fragmanı Tarık yasa dışı çevirdiği işleri için bir miktar paraya ihtiyaç duyar. Elif dizisi Yeni Bölüm tüyoları Parayı Hümeyra’dan temin edebileceğini düşünen Tarık, hemen karısına karşı rol yapmaya başlar. Hümeyra ise Tarıkın çevirdiği işlerden bi haber her şeyin yoluna girdiğini düşündüğü sırada işler yine tersine dönecektir.

Elif 583.Bölüm Özeti Fragmanı (18 Ekim 2017)

Elif 583.Bölüm’de Neler Olacak? Reyhan Kerem’e karşı beklemediği kadar sert davranır. Kerem, Reyhan’ın kendisine neden böyle davrandığını çözmeye çalışır ve sonunda bir yanlış anlaşılma yüzünden öfkeli olduğunu anlar ve Reyhan’ın verdiği tepkiye tavır alıp ona mesafeli davranmaya başlar. 18 Ekim 2017 Elif 583.Bölüm Tüyoları Yunus’un görmezden gelip küçümsemelerine artık dayanamayan Birce nihayet içindekileri dışa yansıtır ve patlar.

Elif 582.- 583. Bölüm fragmanı (17-18 Ekim)

Fakat tam işi bırakmayı düşündüğü anda hiç beklemediği gelişmeler olur. Şirkette işe yeni başlayan Rana ile arasındaki ilişki giderek yakınlaşan Tarık, Hümeyra’yı geri plana atar. Elif  dizisi 583.Bölümde Neler Olacak? Öte yandan Hümeyra Tarık’a kendini affettirmek için hazırlık yapmaktadır. Tarık’ın ise aklında Elif’ten kurtulmak için Hümeyra’yı kullanmak vardır.

 

 

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*