Rastgele Yazı

Elif 666. Bölüm Özeti 12 Şubat Pazartesi Neler Yaşanacak Fragmanı

Elif 666. Bölüm Özeti 12 Şubat Pazartesi Neler Yaşanacak Fragmanı

Elif 666. Bölüm Özeti 12 Şubat Pazartesi Neler Yaşanacak Fragmanı Kanal 7’nin sevilen ve büyük ilgi ile takip edilen dizisi Elif’in yeni bölümünde heyecan kaldığı yerden devam edecek sevgili takipçilerimiz.Elif 666. Bölüm Özeti ve Fragmanı 12 Şubat pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek.

Elif 666. Bölüm Özeti 12 Şubat Pazartesi Neler Yaşanacak Fragmanı

Elif 666. Bölüm Özeti Elif’te son bölümde beklenmedik bir gelişme yaşanmıştı ve Macide Vildan’ın verdiği ilaçlar yüzünden çok kötü olup fenalaşmıştı. Macide’den uzun süredir kurtulmak isteyen Tarık ise Vildanın verdiği ilaçlarla fenalaşınca Tarık amacına ulaşabilecek mi? Macide Vildanın verdiği ilaçları içinde çok kötü olur ve hastaneye kaldırılır.

12.02.2018 Pazartesi Elif 666. Bölüm Özeti ve Tüyoları

12.02.2018 Pazartesi Elif 666. Bölüm Özeti ve Tüyoları Bir süredir kendini kötü hisseden ve hastalanan Kerem ise sabah iyileşmiş olarak uyanır ve kendisini iyileştirenin Parla olduğunu düşünür. Kerem çok farklı düşünse de onu iyileştiren parla değildir. 12.02.2018 Pazartesi Elif 666. Bölüm Fragmanı Ancak onun yaptığını düşünen ve Parla hakkında fikri değişen Kerem onun kendisine gerçekten değer verdiğini zannedip Parla ile yakınlaşır. Oysa gerçekleri iyi takip edememektedir.

Elif 666. Bölüm Özeti 12 Şubat Pazartesi Neler Olacak?

Elif 666. Bölüm Özeti Neler Olacak? Öte yandan Macide ise iyileşmek için Vildan’ın verdiği ve içirdiği ilaçlar yüzünden sonunda fenalık geçirir ve bir anda yere yığılır kalır. Macidenin fenalaşması öncelikle Tarıkı çok sevindirir. Tarık’ın uğraşları sonunda meyvesini vermeye başlar.

  • Yazıyı Beğendin mi?  1

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*