Rastgele Yazı

Elif Dizisi 24 Mayıs Yeni Fragmanı ve Özeti

Elif Dizisi 24 Mayıs Yeni Fragmanı ve Özeti

Kanal 7 ekranlarının ilgi ile takip edilen dizisi Elif 23 Mayıs tarihi itibari ile izleyicileri ile buluştu. Elif dizisinin 24 Mayıs tarihli 538. bölümü merakla bekleniyor.

Elif Dizisi 531. Bölüm Tüyoları

Elif Dizisi 538. Bölüm Tüyoları

Elif Dizisi 24 Mayıs Yeni Fragmanı ve Özeti merakla beklenen dizinin yayınlanan son bölüm özeti ise şöyle: Elif keman çalmaya merak salmıştır. Yeni yeni keman öğrenmeye çalışan Elif’in heyecanına ise Selim ister istemez gölge düşürür. Selim’in başarılı bir iş görüşmesinden sonra artan ve şiddeti her geçen gün artan baş ağrıları devam etmektedir. Elif Dizisi 24 Mayıs Selim bu baş ağrılarından dolayı en ufak sese bile tahammül edemez olmuşken Elif’in çaldığı keman gıcırtıları onu deli etmiştir. İster istemez Elif’in kalbini kırmak zorunda kalmıştır. Selim bu baş ağrılarının normal olmadığının farkına varmıştır artık.

elif-538.bölüm

elif-538.bölüm

Yusuf ise sahafı ipotekten kurtarmak için bir bölümünü kafeye çevirmeyi düşündüğü dükkanı açmış ve ilk servislerine başlamıştır. Bakalım Yusuf’un bu girişimi sonuç verecek mi? Elif Dizisi 24 Mayıs Yeni Fragmanı ve Özeti

Selim, ise bir yandan baş ağrıları ile uğraşırken bir yandan da bankada işini halletmek için beklerken yaşlı bir adamın paralarının çalındığını fark eder ve yaşlı adama yardım için kapkaççıların peşine düşer. Parayı almayı başaran Selim amacına ulaşmıştır ancak yankesiciler onu köşeye sıkıştırmışlardır.

ELİF 536. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Başrollerinde İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin ve Cemre Melis Çınar’ın rol aldığı Elif dizisi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7 ekranlarında sizlerle buluşuyor.

ELİF 537. BÖLÜM FRAGMANI

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*