Rastgele Yazı

Esaratim Sensin Simay ve Sultan Ana Çekişmesi

Esaratim Sensin Simay ve Sultan Ana Çekişmesi

Esaratim Sensin Simay ve Sultan Ana Çekişmesi nasıl sonuçlanacak. Fox Tv ekranlarında yayın hayatına devam eden Esaratim Sensin dizisinde Simay ve Emir hem Kerim’i kurtarmak hem bundan böyle iki aile arasındaki düşmanlığı kaldırabilmek adına bir çok kişiyi ikna ederek evlendiler.

Esaratim Sensin Sultan ana

Esaratim Sensin Sultan ana

Esaratim Sensin Simay ve Sultan Ana Çekişmesi nasıl sonuçlanacak. Fox Tv ekranlarında yayın hayatına devam eden Esaratim Sensin dizisinde Simay ve Emir hem Kerim’i kurtarmak hem bundan böyle iki aile arasındaki düşmanlığı kaldırabilmek adına bir çok kişiyi ikna ederek evlendiler. Simay ve Emir’in bu kararına karşı çıkmayan da olmadı değil tabiki. Karşı çıkanların arasında ise en çok Sultan Ana vardı.

Esaratim Sensin Simay

Esaratim Sensin Simay

Emir ve Simay’ın evlenmesinden sonra yeni gelin Simay’a hiçte iyi davranmayan Sultan Ana’ya ise Emir karşı gelmiştir. Emir Sultan Ana’nın bu tavrının doğru olmadığını anlatır. Sultan ana ise bundan sonra baskılarını azaltmak zorunda kalacaktır. Bakalım Simay ve Sultan ana’nın yıldızı ilerleyen bölümlerde barışacak mı?

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*